Koła
Oddział Białystok
|
|||
Nazwa koła | Prezes | ||
Podlaskim Biurze Geodezji 15-084 Białystok, ul. Branickiego 15 85 732 48 85, 608 146 336 |
Jerzy Chomiuk | ||
Okręgowym Przedsiębiorstwie Geodezyjno-Kartograficznym 15-225 Białystok, ul. Grottgera 14a 85 748 47 23, 606 640 642 |
Wojciech Roszkowski | ||
Biurze Urządzania Lasów i Geodezji Leśnej 15-424 Białystok, ul. Lipowa 51 85 748 19 02, 602 772 472 |
Wiesława Gryko | ||
Urzędzie Miejskim w Białymstoku Departament Geodezji, 15-950 Białystok,ul. Słonimska 1 85 869 63 02, 506 096 593 |
Mirosława Wojtiuk | ||
Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim 85 743 95 97, 609 413 237 |
Michał Hajduczenia | ||
PB i ZSBG 15-351 Białystok, ul. Wiejska 45E 85 742 20 41 w. 373, 668 857 171 |
Waldemar Łupiński | ||
„Współpraca” 85 653 02 87, 602 680 546 |
Jan Kogut | ||
Urzędzie Marszałkowskim Woj. Podl., ul. Kard.S.Wyszyńskiego 1, 15-888 Białystok 85 749 75 19, 605 624 109 |
Zenon Czerech | ||
Starostwie Powiatowym w Białymstoku Urząd Miejski w Choroszczy, ul. Dominikańska 2 , 16-070 Choroszcz 85 713 22 00, 513 766 355 |
Mirosław Zalewski | ||
Bielsku Podlaskim Pracownia Geodezyjno – Kartograf., 17-100, ul .Mickiewicza 50/54 85 730 28 05, 504 071 942 |
Andrzej Dąbrowski | ||
Grajewie Usługi Geodezyjne, 19-200, Osiedle Centrum 3 m 16 86 272 28 04, 502 073 938 |
Krzysztof Dobrowolski | ||
Kolnie Usługi Geodezyjne, 18-500 Kolno, ul. 11 Listopada 15 86 278 42 88, 602 752 507 |
Tadeusz Kmieć | ||
Łapach Usługi Geodezyjne, 18-100, skr. pocz. 23 85 715 68 06, 508 594 552 |
Antoni Łapiński | ||
Łomży 86 654 51 06, 602 125 304 |
Daniel Tomaszewski | ||
Siemiatyczach 85 655 38 54 |
Stanisław Zyskowski | ||
Sokółce Usługi Geodezyjne, 16-100, ul. Piłsudskiego 8 85 711 27 14, 606 920 771 |
Andrzej Krzysztof Kostera | ||
Wysokiem Mazowieckiem Starostwo Powiatowe, 18-200, ul. Ludowa 15A 086 477 02 01 w.24, 694 344 775 |
Katarzyna Dmochowska | ||
Zambrowie Starostwo Powiatowe, 18-300, ul. Fabryczna 3 86 271 32 96, 607 052 111 |
Zenon Kaczmarczyk | ||
Oddział Gdańsk |
|||
Koło SGP przy WBGiTR w Gdańsku geodezjarylik@O2.pl 58 674 91 84 |
Rylik Krzysztof | ||
Koło SGP przy Opegieka w Elblągu 691 824 472 andrzej.maj@opegieka.pl |
Maj Andrzej | ||
Koło SGP przy OPGK w Gdańsku 501 051 423 marzenap@opgk.gda.pl |
Marzena Podgajna-Brózda | ||
„Koło Naukowe Stowarzyszenia Geodetów Polskich HEVELIUS” przy Politechnice Gdańskiej 58 3471012 biuro.zg@geodezja.pl |
Jakub Szulwic | ||
Oddział Kalisz |
|||
Kępno geoprojekt2@wp.pl |
Domagała Piotr | ||
Jarocin geo.grzech@interia.pl |
Grzech Andrzej | ||
Ostrów Wielkopolski arkadiuszlis@gmail.com |
Lis Arkadiusz | ||
Ostrzeszów halina.lewek@neostrada.pl |
Lewek Halina | ||
Kalisz ibj@go2.pl |
Niewiadomski Bartłomiej | ||
Geodezja Pruchnik biuro@geodezjapruchnik.pl |
Pruchnik Tomasz | ||
Pleszew julipas@wp.pl |
Julianna Pasternak | ||
Oddział Katowice |
|||
KT Katowice | Wiesław Serewiś | ||
KT Tychy | Alicja Kulka | ||
KT Myszków | Rafał Ślezak | ||
KT Gliwice | Violetta Sokoła-Szewioła | ||
KT Bytom | Wojciech Jeszka | ||
KT Tarnowskie Góry | Piotr Tkocz | ||
KT Bielsko-Biała | Adam Kardasz | ||
KT Żywiec | Paweł Wiśniowski | ||
KT Rybnik | Stanisław Krypczyk | ||
KZ Przedsiębiorstwo Miernictwa Górniczego | Rafał Morawiec | ||
KZ Eurosystem | Dorota Pawlus | ||
Oddział Kielce |
|||
Koło w Busku-Zdroju | Biskup Adam | ||
Koło w Ostrowcu Świętokrzyskim) | Czwakiel Antoni | ||
Koło nr 1 w Kielcach | Janik Przemysław | ||
Koło w Starachowicach | Kłopotowski Mieczysław | ||
Koło w Skarżysku-Kamiennej | Kostrzewski Ryszard | ||
Koło w Opatowie | Sidor Paweł | ||
Oddział Kraków |
|||
Klub Seniora Ul. Św. Tomasza 24/8 31-027 12 421 25 79, 693 441 970 asuryjak@op.pl |
Anna Suryjak | ||
Bochnia Ul. Podedwórze 38a 32-700 14 611 31 45, 504 375 623 geokort@autograf.pl |
Gustaw Korta | ||
Przy Straszewskiego Ul. Heligundy 12 30-398 661 780 939 piotr.dukielski@doplaty.gov.pl |
Piotr Dukielski Klub | ||
Nowy Targ ul. Cyrla 5, 34-432 Łopuszna 604-29-77-56, 18-265-32-65 aneta@slemp.com.pl |
Aneta Ślemp | ||
AGH Ul. Mistrzejowicka 49A/33 31-651 12 681 11 15, 608 355 226 lipecki@agh.edu.pl |
Tomasz Lipecki | ||
Skarbnik ul. Ciesielskiego 9/55 31-466 695 431 291 marta.szwarc@opgk.krakow.pl |
Marta Szwarc | ||
KBGiTR Ul. Na Błonie 11/125 30-147 505 982 298 szafarcz@wp.pl |
Marek Szafarczyk | ||
Tarnów Ul. Dąbrowskiego 46 33-100 Tel. 14 656 22 06 602 617 037 marcinkulas@autograf.pl |
Marcin Kulas | ||
Klub Prywatnych Wykonawców Ul. Armii Krajowej 85/26 30-150 012 637 68 85, 601 405 375 largeo.larendowicz@interia.pl |
Mieczysław Larendowicz | ||
Grunwaldzkie Koło Integracyjne Przeginia 272 32-049 Przeginia 604 145 768 ireneusz.tyliba@um.krakow.pl |
Ireneusz Tyliba | ||
Basztowa Os. Kolorowe 16/127 31-940 12 644 93 07, 885 543 517 ewka.szczurek@gmail.com |
Ewa Szczurek | ||
Transprojekt 607 066 745 rkremer@transprojekt.com.pl |
Ryszard Kramer | ||
Koło Tatrzańskie Ul. Brzozowa 22 34-500 Zakopane 604 106 198 mozdzen@wp.pl |
Krzysztof Możdżeń | ||
UR 888 295 190 512 302 668 Ul. Balicka 253a 30-198 czempast@gmail.com |
Tomasz Czempas Tomasz Gerlich |
||
AGH 888 543 517 ainglot@gmail.com |
Adam Inglo | ||
GeoMałopolska Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Ul. Racławicka 56 12 630 33 06 bsza@geomalopolska.pl |
Maciej Antosiewicz Beata Szafrańska |
||
791 735 762, 728 565 597 twlodek@poczta.onet.pl |
Tomasz Włodek | ||
Oddział LegnicaOddział posiada 4 Koła Terenowe w Legnicy, Lubinie, Głogowie i Jaworze, których prezesi są członkami Zarządu Oddziału. |
|||
Oddział Poznań |
|||
Wielkopolski Urzędzie Wojewódzki w Poznaniu | Lidia Danielska | ||
Wielkopolskie Przeds. Geod.-Kart. GEOMAT | Karol Dolata | ||
Kościan | Zbigniew Józefowski | ||
Pow. ODGK w Poznaniu | Jan Lemke | ||
Konin | Aleksander Oliskiewicz | ||
Zarz. Geod. i Kat. Miejskiego GEOPOZ | Ryszard Lorenc | ||
Międzyuczelniane /PP, UP/ | Hanna Rowińska – Lelonkiewicz | ||
Wielk. Zarząd Geod., Kart. i Admin. Mieniem w Poznaniu | Roman Roth | ||
Oddział Rzeszów |
|||
Oddział Suwałki |
|||
Augustów geodezja.pozniakowski@gmail.com 508-500-244 |
Bartłomiej Poźniakowski | ||
Ełk marcinlewandowski89@gmail.com 783-990-833 |
Marcin Lewandowski | ||
Giżycko jolastemplewska@wp.pl 608-538-239 |
Jolanta Stemplewska | ||
Gołdap geoplandp@wp.pl 87/ 615-31-75, 692-271-536 |
Dariusz Podciborski | ||
InterTIM Suwałki mstawiecka@intertim.pl 87/567-43-13 |
Marzena Stawiecka | ||
Olecko starostwo@powiat.olecko.pl 693-693-063 |
Czesław Krasowski | ||
Pisz dariusz.gwiazda@powiat.pisz.pl 509-525-185 |
Dariusz Gwiazda | ||
Sejny geodezja@powiat.sejny.pl 87/ 516-20-66 w.916 |
Anna Lutyńska | ||
Suwałki jarek.lutynski@gmail.com 604-498-856 |
Ryszard Kalinowski | ||
Oddział Warszawa |
|||
Koło Ciechanów NOT | |||
Koło Ciechanów UW | |||
Koło Geokart | |||
Koło GUGiK | |||
Koło IGiK | |||
Koło Klub Geodety | |||
Koło Legionowo | |||
Koło Level | |||
Koło Metro | |||
Koło Min. Rolnictwa | |||
Koło Mokotów | |||
Koło OPGK Ursus | |||
Koło Płock | |||
Koło Ostrów Mazowiecka | |||
Koło Politechnika Warszawska | |||
Koło PPGK | |||
Koło Pruszków | |||
Koło Ratusz | |||
Koło Seniorzy | |||
Koło Technikum | |||
Koło Technoplan | |||
Koło Węgrów | |||
Koło Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne | |||
Koło Studencji | |||
Oddział Wrocław |
|||
Koło Zakładowe SGP przy Okręgowym Przedsiębiorstwie Geodezyjno-Kartograficznym Sp. Z.O.O. | Natalia Ziomek-Szukalska | ||
Koło przy Powiatowym Zakładzie Katastralnym | Anna Mielnik | ||
Koło Zakładowe SGP przy Dolnośląskim Biurze Geodezji i Terenów Rolnych | Krzysztof Zimoch | ||
Koło Zakładowe SGP przy Zarządzie Geodezji Kartografii i Katastru Miejskiego | Rafał Warwas | ||
Koło Zakładowe SGP przy Uniwersytecie Przyrodniczym | Olgierd Jamroz | ||
Koło Zakładowe SGP przy Urzędach – Wojewódzkim i Miejskim | Zenon Salamon | ||
Koło Zakładowe SGP przy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad | Paweł Mróz | ||
Koło Zakładowe SGP GAZOPROJEKT S.A. | Maciej Pietraszuk | ||
Koło Terenowe SGP w Kłodzku | Jan Jakóbczak | ||
Koło Terenowe SGP w Oławie | Czesław Żurowski | ||
Koło Terenowe SGP w Sycowie | Jerzy Kociński | ||
Koło Terenowe SGP Ziemi Świdnickiej | Danuta Talerzowska | ||
Koło Terenowe SGP Ziemi Trzebnickiej | Henryk Kikut | ||
Koło Terenowe SGP w Wałbrzychu | Janusz Radomski | ||
Koło Terenowe SGP Politechniki Wrocławskiej | Andrzej Dudek |