Koła

Oddział Białystok
Koło przy (w):

Nazwa koła Prezes
Podlaskim Biurze Geodezji
15-084 Białystok,
ul. Branickiego 15
85 732 48 85, 608 146 336
Jerzy Chomiuk
Okręgowym Przedsiębiorstwie Geodezyjno-Kartograficznym
15-225 Białystok,
ul. Grottgera 14a
85 748 47 23, 606 640 642
Wojciech Roszkowski
Biurze Urządzania Lasów i Geodezji Leśnej
15-424 Białystok,
ul. Lipowa 51
85 748 19 02, 602 772 472
Wiesława Gryko
Urzędzie Miejskim w Białymstoku
Departament Geodezji,
15-950 Białystok,ul. Słonimska 1
85 869 63 02, 506 096 593
Mirosława Wojtiuk
Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim
85 743 95 97, 609 413 237
Michał Hajduczenia
PB i ZSBG
15-351 Białystok,
ul. Wiejska 45E
85 742 20 41 w. 373, 668 857 171
Waldemar Łupiński
„Współpraca”
85 653 02 87, 602 680 546
Jan Kogut
Urzędzie Marszałkowskim
Woj. Podl., ul. Kard.S.Wyszyńskiego 1,
15-888 Białystok
85 749 75 19, 605 624 109
Zenon Czerech
Starostwie Powiatowym w Białymstoku
Urząd Miejski w Choroszczy,
ul. Dominikańska 2 , 16-070 Choroszcz
85 713 22 00, 513 766 355
Mirosław Zalewski
Bielsku Podlaskim
Pracownia Geodezyjno – Kartograf.,
17-100, ul .Mickiewicza 50/54
85 730 28 05, 504 071 942
Andrzej Dąbrowski
Grajewie
Usługi Geodezyjne, 19-200,
Osiedle Centrum 3 m 16
86 272 28 04, 502 073 938
Krzysztof Dobrowolski
Kolnie
Usługi Geodezyjne, 18-500 Kolno,
ul. 11 Listopada 15
86 278 42 88, 602 752 507
Tadeusz Kmieć
Łapach
Usługi Geodezyjne,
18-100, skr. pocz. 23
85 715 68 06, 508 594 552
Antoni Łapiński
Łomży
86 654 51 06, 602 125 304
Daniel Tomaszewski
Siemiatyczach
85 655 38 54
Stanisław Zyskowski
Sokółce
Usługi Geodezyjne,
16-100, ul. Piłsudskiego 8
85 711 27 14, 606 920 771
Andrzej Krzysztof Kostera
Wysokiem Mazowieckiem
Starostwo Powiatowe,
18-200, ul. Ludowa 15A
086 477 02 01 w.24, 694 344 775
Katarzyna Dmochowska
Zambrowie
Starostwo Powiatowe,
18-300, ul. Fabryczna 3
86 271 32 96, 607 052 111
Zenon Kaczmarczyk

Oddział Gdańsk

Koło SGP przy WBGiTR w Gdańsku
geodezjarylik@O2.pl
58 674 91 84
Rylik Krzysztof
Koło SGP przy Opegieka w Elblągu
691 824 472
andrzej.maj@opegieka.pl
Maj Andrzej
Koło SGP przy OPGK w Gdańsku
501 051 423
marzenap@opgk.gda.pl
Marzena Podgajna-Brózda
„Koło Naukowe Stowarzyszenia Geodetów Polskich HEVELIUS” przy Politechnice Gdańskiej
58 3471012
biuro.zg@geodezja.pl
Jakub Szulwic

Oddział Kalisz

Kępno
geoprojekt2@wp.pl
Domagała Piotr
Jarocin
geo.grzech@interia.pl
Grzech Andrzej
Ostrów Wielkopolski
arkadiuszlis@gmail.com
Lis Arkadiusz
Ostrzeszów
halina.lewek@neostrada.pl
Lewek Halina
Kalisz
ibj@go2.pl
Niewiadomski Bartłomiej
Geodezja Pruchnik
biuro@geodezjapruchnik.pl
Pruchnik Tomasz
Pleszew
julipas@wp.pl
Julianna Pasternak

Oddział Katowice

KT Katowice Wiesław Serewiś
KT Tychy Alicja Kulka
KT Myszków Rafał Ślezak
KT Gliwice Violetta Sokoła-Szewioła
KT Bytom Wojciech Jeszka
KT Tarnowskie Góry Piotr Tkocz
KT Bielsko-Biała Adam Kardasz
KT Żywiec Paweł Wiśniowski
KT Rybnik Stanisław Krypczyk
KZ Przedsiębiorstwo Miernictwa Górniczego Rafał Morawiec
KZ Eurosystem Dorota Pawlus

Oddział Kielce

Koło w Busku-Zdroju Biskup Adam
Koło w Ostrowcu Świętokrzyskim) Czwakiel Antoni
Koło nr 1 w Kielcach Janik Przemysław
Koło w Starachowicach Kłopotowski Mieczysław
Koło w Skarżysku-Kamiennej Kostrzewski Ryszard
Koło w Opatowie Sidor Paweł

Oddział Kraków

Klub Seniora
Ul. Św. Tomasza 24/8 31-027
12 421 25 79, 693 441 970
asuryjak@op.pl
Anna Suryjak
Bochnia
Ul. Podedwórze 38a 32-700
14 611 31 45, 504 375 623
geokort@autograf.pl
Gustaw Korta
Przy Straszewskiego
Ul. Heligundy 12 30-398
661 780 939
piotr.dukielski@doplaty.gov.pl
Piotr Dukielski Klub
Nowy Targ
ul. Cyrla 5, 34-432 Łopuszna
604-29-77-56, 18-265-32-65
aneta@slemp.com.pl
Aneta Ślemp
AGH
Ul. Mistrzejowicka 49A/33 31-651
12 681 11 15, 608 355 226
lipecki@agh.edu.pl
Tomasz Lipecki
Skarbnik
ul. Ciesielskiego 9/55 31-466
695 431 291
marta.szwarc@opgk.krakow.pl
Marta Szwarc
KBGiTR
Ul. Na Błonie 11/125 30-147
505 982 298
szafarcz@wp.pl
Marek Szafarczyk
Tarnów
Ul. Dąbrowskiego 46 33-100
Tel. 14 656 22 06 602 617 037
marcinkulas@autograf.pl
Marcin Kulas
Klub Prywatnych Wykonawców
Ul. Armii Krajowej 85/26 30-150
012 637 68 85, 601 405 375
largeo.larendowicz@interia.pl
Mieczysław Larendowicz
Grunwaldzkie Koło Integracyjne
Przeginia 272 32-049 Przeginia
604 145 768
ireneusz.tyliba@um.krakow.pl
Ireneusz Tyliba
Basztowa
Os. Kolorowe 16/127 31-940
12 644 93 07, 885 543 517
ewka.szczurek@gmail.com
Ewa Szczurek
Transprojekt
607 066 745
rkremer@transprojekt.com.pl
Ryszard Kramer
Koło Tatrzańskie
Ul. Brzozowa 22 34-500 Zakopane
604 106 198
mozdzen@wp.pl
Krzysztof Możdżeń
UR
888 295 190
512 302 668
Ul. Balicka 253a 30-198
czempast@gmail.com
Tomasz Czempas
Tomasz Gerlich
AGH
888 543 517
ainglot@gmail.com
Adam Inglo
GeoMałopolska
Urząd Marszałkowski
Województwa Małopolskiego
Ul. Racławicka 56
12 630 33 06
bsza@geomalopolska.pl
Maciej Antosiewicz
Beata Szafrańska
791 735 762, 728 565 597
twlodek@poczta.onet.pl
Tomasz Włodek

Oddział Legnica

Oddział posiada 4 Koła Terenowe

w Legnicy, Lubinie, Głogowie i Jaworze, których prezesi są członkami Zarządu Oddziału.

Oddział Poznań

Wielkopolski Urzędzie Wojewódzki w Poznaniu Lidia Danielska
Wielkopolskie Przeds. Geod.-Kart. GEOMAT Karol Dolata
Kościan Zbigniew Józefowski
Pow. ODGK w Poznaniu Jan Lemke
Konin Aleksander Oliskiewicz
Zarz. Geod. i Kat. Miejskiego GEOPOZ Ryszard Lorenc
Międzyuczelniane /PP, UP/ Hanna Rowińska – Lelonkiewicz
Wielk. Zarząd Geod., Kart. i Admin. Mieniem w Poznaniu Roman Roth

Oddział Rzeszów

Oddział Suwałki

Olecko
starostwo@powiat.olecko.pl
087/520-24-75 w. 27
27/ 693-693-063
Czesław Krasowski
Augustów
87/ 643-20-94, 516-461-359
Henryk Milanowski
Sejny
geodezja@powiat.sejny.pl
87/ 516-20-66 w.916
Anna Miszkiel
Suwałki
ryszard.kalinowski@powiat.suwalski.pl
87/565-92-20
Ryszard Kalinowski
Ełk
geotim@wp.pl
604-751-665
Maria Songin
InterTIM Suwałki
mstawiecka@intertim.pl
87/567-43-13
Marzena Stawiecka
InterTIM Warszawa
rkaszuba@intertim.pl
22/350-61-45
Renata Kaszuba
Gołdap
geoplandp@wp.pl
87/ 615-31-75, 692-271-536
Dariusz Podciborski

Oddział Warszawa

Koło Ciechanów NOT
Koło Ciechanów UW
Koło Geokart
Koło GUGiK
Koło IGiK
Koło Klub Geodety
Koło Legionowo
Koło Level
Koło Metro
Koło Min. Rolnictwa
Koło Mokotów
Koło OPGK Ursus
Koło Płock
Koło Ostrów Mazowiecka
Koło Politechnika Warszawska
Koło PPGK
Koło Pruszków
Koło Ratusz
Koło Seniorzy
Koło Technikum
Koło Technoplan
Koło Węgrów
Koło Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne
Koło Studencji

Oddział Wrocław

Koło Zakładowe SGP przy Okręgowym Przedsiębiorstwie Geodezyjno-Kartograficznym Sp. Z.O.O. Natalia Ziomek-Szukalska
Koło przy Powiatowym Zakładzie Katastralnym Anna Mielnik
Koło Zakładowe SGP przy Dolnośląskim Biurze Geodezji i Terenów Rolnych Krzysztof Zimoch
Koło Zakładowe SGP przy Zarządzie Geodezji Kartografii i Katastru Miejskiego Rafał Warwas
Koło Zakładowe SGP przy Uniwersytecie Przyrodniczym Olgierd Jamroz
Koło Zakładowe SGP przy Urzędach – Wojewódzkim i Miejskim Zenon Salamon
Koło Zakładowe SGP przy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Paweł Mróz
Koło Zakładowe SGP GAZOPROJEKT S.A. Maciej Pietraszuk
Koło Terenowe SGP w Kłodzku Jan Jakóbczak
Koło Terenowe SGP w Oławie Czesław Żurowski
Koło Terenowe SGP w Sycowie Jerzy Kociński
Koło Terenowe SGP Ziemi Świdnickiej Danuta Talerzowska
Koło Terenowe SGP Ziemi Trzebnickiej Henryk Kikut
Koło Terenowe SGP w Wałbrzychu Janusz Radomski
Koło Terenowe SGP Politechniki Wrocławskiej Andrzej Dudek