Wyniki XXXVI Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

2014.04.28

W dniach 24-26 kwietnia 2014 r. odbyły się w Opolu zawody drugiego stopnia – etap międzyszkolny oraz zawody trzeciego stopnia – etap centralny XXXVI Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. 

W dniach 24-26 kwietnia 2014 r. odbyły się w Opolu zawody drugiego stopnia – etap międzyszkolny oraz zawody trzeciego stopnia – etap centralny XXXVI Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. 

Wieloletnim organizatorem Olimpiady jest Zarząd Główny Stowarzyszenia Geodetów Polskich, w którego imieniu opiekę nad imprezą sprawuje Komitet Główny Olimpiady. Ministerstwo Edukacji Narodowej swą subwencją pokrywa największą część kosztów związanych z organizacją Olimpiady.

Tegorocznymi organizatorami etapów międzyszkolnego i centralnego byli: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego w Opolu oraz Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Opolu.

Zobacz informacje o Olimpiadzie ze strony Technikum:

      1. Informacje o Olimpiadzie >>>

      2. Fotoreportaż I >>>

      3. Fotoreportaż II >>>

Zobacz również informacje o Olimpiadzie ze strony TVP OPOLE, Radia OPOLE i Nowej Trybuny Opolskiej:

      1. Kurier Opolski z dnia 24 kwietnia 2014 r. >>>

(15 minut po rozpoczęciu Kuriera Opolskiego zaczyna się kilkuminutowa informacja o Olimpiadzie)

      2. Radio Opole o Olimpiadzie >>>

      3. Nowa Trybuna Opolska o Olimpiadzie >>>

 

Zarząd Główny Stowarzyszenia Geodetów Polskich dziękuje i gratuluje laureatom i wszystkim uczestnikom Olimpiady.

Wyniki rywalizacji drużynowej >>>

Wyniki rywalizacji indywidualnej – etap centralny – finał >>>

 

Olimpiadę wsparli finansowo lub ufundowali nagrody:

  1. Kazimierz Bujakowski Główny Geodeta Kraju
  2. Franciszek Gryboś Prezes MGGP S.A – Tarnów
  3. Florian Romanowski Prezes OPeGieKa Sp. z o.o. – Elbląg
  4. Łucjan Pieluch Prezes GEOKART INTERNATIONAL Sp. z o.o. _ Rzeszów
  5. Ludmiła Pietrzak Prezes InterTIM Sp. z o.o. – Suwałki
  6. Tomasz Białożyt Prezes Przedsiębiorstwa Miernictwa Górniczego Sp. z o.o. – Katowice
  7. Ryszard Brzozowski Prezes Warszawskiego Przedsiębiorstwa Geodezyjnego S.A. –Warszawa
  8. Robert Rachwał Prezes Okręgowego Przedsiębiorstwa Geodezyjno-Kartograficznego Sp. z o.o. – Kraków
  9. Włodzimierz Balcerek Prezes GeoserV Sp. z o.o. Warszawa
  10. Robert Widz Prezes INTERHGAPH Polska _ Warszawa
  11. Andrzej Jaroszewicz Prezes T.P.I. Sp. z o.o. – Warszawa
  12. Waldemar Klocek Prezes Okręgowego Przedsiębiorstwa Geodezyjno Kartograficznego – Olsztyn
  13. Jolanta Machowska Dyrektor Okręgowego Przedsiębiorstwa Geodezyjno Kartograficznego  – Lublin

Serdecznie dziękujemy fundatorom.

Zarząd Główny Stowarzyszenia Geodetów Polskich serdecznie dziękuje również:

Panu Kazimierzowi Bujakowskiemu – Głównemu Geodecie Kraju za objęcie Patronatem Honorowym Olimpiady,
Panu Andrzejowi Szymczakowi – Przewodniczącemu Komitetu Głównego Olimpiady,
Pani prof. Zofii Więckowicz – Przewodniczącej Jury Olimpiady,
Panu Zdzisławowi Ślemp – Dyrektorowi ZSTiO im. Kazimierza Gzowskiego, Przewodniczącemu Komitetu Organizacyjnego Olimpiady,
Kol. Andrzejowi Baranowi – Prezesowi Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Opolu,
wszystkim pozostałym członkom Komitetu Głównego, Jury i Komitetu Organizacyjnego Olimpiady oraz innym osobom, które ją wspierały.

 

Janusz Walo

W.K.