XL OWGiK 2017/18 – wyniki I etapu (szkolnego)

Data publikacji: 09.01.2018

Prezydium Komitetu Głównego Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej na posiedzeniu w dniu 9 stycznia 2018 r. ustaliło następujące wyniki I etapu XL Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej:

Nr Miejscowość Szkoła Punkty
Szkoły zakwalifikowane do II etapu Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej
1 Bydgoszcz Zespół Szkół Budowlanych im. Jurija Gagarina 489
2 Białystok Technikum Budowlano-Geodezyjne w Zespole Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. Wł. Bryły 462
3 Łódź Technikum nr 13 w Zespole Szkół Geodezyjno – Technicznych im. Sybiraków 456
4 Ostrołęka Zespół Szkół Zawodowych Nr 1                                           im. Józefa Psarskiego  452
5 Bełżyce Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika 435
6 Lublin Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego 423
7 Bochnia Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego 422
8 Ełk Zespół Szkół Nr 1   im. Jędrzeja Śniadeckiego 420
9 Radocza Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II 419
9 Rzeszów Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego 419
11 Żelechów Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego 416
12 Łancut Zespół Szkół Technicznych Technikum nr 3 im. Jana Inglota 413
13 Ostróda Zespół Szkół Rolniczych im. W. Witosa                  412
14 Radom Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego 410
14 Włoszczowa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 410
16 Jasło Zespół Szkół Budowlanych im. Króla Kazimierza Wielkiego 408
17 Jarosław Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego 407
18 Szczecin Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego 400
19 Wrocław Technikum nr 11 im. gen. Józefa Bema w Zespole Szkół Budowlanych 398
20 Kraków Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza 397
20 Warszawa Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe 397
22 Tarnobrzeg Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 395
23 Miechów Zespół Szkół Nr 1 393
24 Przemyśl Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących 389
25 Racibórz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 Technikum Nr 2 388
Szkoły nie zakwalifikowane do II etapu Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej
26 Mielec Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej 387
26 Zwierzyniec Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska im. Jana Zamoyskiego 387
28 Reda Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych 386
29 Starachowice Zespół Szkół Zawodowych nr 1                                           im. mjr. H. Dobrzańskiego Hubala 367
30 Busko Zdrój Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego 359
31 Nysa Zespół Szkół Technicznych 354
32 Opole Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego   Publiczne Technikum nr 1 351
33 Gdańsk Państwowe Szkoły Budownictwa 350
34 Zagórów Zespół Szkół Ponad- gimnazjalnych                                   im. Braci Kostaneckich 347
35 Rybnik Zespół Szkół Budowlanych 346
36 Olkusz Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica 345
36 Tarnów Zespół Szkół Budowlanych 345
38 Zielona Góra Technikum nr 1 w Zespole Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki 344
39 Żywiec Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych im. Armii Krajowej 326
40 Siedlce Technikum Nr 6 324
41 Ostrowiec Świętokrzyski Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Nr 2 323
41 Poznań Zespół Szkół Geodezyjno – Drogowych im. Rudolfa Modrzejewskiego  323
43 Płock Zespół Szkół Budowlanych nr 1 311
43 Radomsko Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 311
45 Bielsko Biała Zespół Szkół Budowlanych im. gen. Stanisława Maczka 309
46 Nadróż Zespół Szkół nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej 307
47 Brzesko Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2                         im. Bohaterów Westerplatte 304
48 Stalowa Wola Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusz Kościuszki 297
49 Piotrków Trybunalski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 3 295
50 Nowy Targ Zespół Szkół Technicznych i Placówek                           im. S. Staszica 293
51 Katowice Katowickie Centrum Edukacji Zawodowej 273
52 Gdynia Zespół Szkól Ekologiczno-Transportowych 271
53 Śrem Zespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego 261
54 Aleksandrów Kujawski Zespół Szkół nr 1 260
55 Koszalin Zespół Szkół nr 7 im. Bronisława Bukowskiego 259
56 Wojkowice Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach Technikum Architektury Krajobrazu im. Rtm. Witolda Pileckiego 259
57 Mińsk Mazowiecki Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego 258
58 Ostrów Wlkp. Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych 248
59 Częstochowa Technikum Nr 11 w Zespole Szkół im. B Prusa w Częstochowie 239
60 Sochaczew Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Walk nad Bzurą 1939 roku 236
61 Włocławek Zespół Szkół Budowlanych 205
62 Ropczyce Zespół Szkół Agro-Technicznych                                       im. Wincentego Witosa w Ropczycach 167
Szkoły, które nie przesłały wyników
63 Gliwice Zespół Szkół Budowlano-Ceramicznych  
64 Koło Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych           im. St. i Wł. Grabskich  
65 Olsztyn Zespół Szkół Budowlanych Im. Żołnierzy Armii Krajowej  
66 Słupsk Zespół Szkół Agrotechnicznych  

 

Wyniki do pobrania (pdf) >>>

W.K.