XLI OWGiK 2018/19 – wyniki I etapu (szkolnego)

2019.01.11

Prezydium Komitetu Głównego Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej na posiedzeniu dnia 9 stycznia 2019 r. ustaliło następujące wyniki I etapu XL Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej.

Prezydium Komitetu Głównego Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej na posiedzeniu dnia 9 stycznia 2019 r. ustaliło następujące wyniki I etapu XL Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej:

Nr  

Miejscowość  

Szkoła

Punkty

Szkoły, które zostały zakwalifikowane do II etapu Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

1

Rybnik

Zespół Szkół Budowlanych im. H. Sławika w Rybniku

546

2

Lublin

Technikum Budowlano-Geodezyjne w Państwowych Szkołach Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego

466

3

Warszawa

Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe w Warszawie

460

4

Wieluń

Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu

456

5

Żelechów

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie

449

6

Białystok

Technikum Budowlano-Geodezyjne w Zespole Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. Wł. Bryły w Białymstoku

440

7

Łódź

Zespół  Szkół Geodezyjno – Technicznych im. Sybiraków w Łodzi

438

8

Kraków

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza

432

9

Katowice

Katowickie Centrum Edukacji Zawodowej

426

10

Brzesko

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

424

11

Reda

Powiatowy Zespół Szkół

422

12

Bydgoszcz

Zespół Szkół Budowlanych im. Jurija Gagarina

421

13

Przemyśl

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu

419

14

Mielec

Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu

415

15

Rzeszów

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego

414

16

Ostrowiec Świętokrzyski

Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Nr 2

412

17

Włoszczowa

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2  im. Hetmana Stefana Czarnieckiego

408

18

Tarnów

Zespół Szkół Budowlanych

404

19

Radocza

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy

403

20

Jarosław

Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego

403

21

Racibórz

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu Technikum Nr 2

403

22

Szczecin

Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Szczecinie

402

23

Radom

Zespół Szkół Budowlanych w Radomiu im. Kazimierza Wielkiego

400

24

Zwierzyniec

Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska im. Jana Zamoyskiego

396

25

Zielona Góra

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 „Budowlanka” w Zielonej Górze

395

Szkoły, które nie zostały zakwalifikowane do II etapu Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

26

Busko Zdrój

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego

381

27

Olkusz

Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu

377

28

Słupsk

Zespół Szkół Agrotechnicznych w Słupsku

374

29

Płock

Zespół Szkół Budowlanych nr 1 w Płocku

369

30

Wojkowice

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach  Technikum Architektury Krajobrazu im. Rtm. Witolda Pileckiego w Wojkowicach

367

31

Olsztyn

Zespół Szkół Budowlanych Im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie

365

32

Tarnobrzeg

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3

358

33

Gdańsk

Państwowe Szkoły Budownictwa

351

34

Ełk

Zespół Szkół Nr 1   im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku

346

35

Konin

Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego   w Koninie

343

36

Bielsko Biała

Zespół Szkół Budowlanych im. gen. Stanisława Maczka w Bielsku-Białej

311

37

Radomsko

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

311

38

Ostróda

Zespół Szkół Rolniczych im. W. Witosa w Ostródzie

306,5

39

Piotrków Trybunalski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 3

302

40

Nowy Targ

Zespół Szkół Technicznych i Placówek im. S. Staszica  w Nowym Targu

302

41

Bytom

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

300

42

Ostrów Wlkp.

Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych

291

43

Koszalin

Zespół Szkół nr 7 im. Bronisława Bukowskiego

286

44

Opole

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących          im. K. Gzowskiego w Opolu Publiczne Technikum nr 1

283

45

Częstochowa

Zespół Szkół im. B Prusa w Częstochowie

281

46

Biała Podlaska

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej

277

47

Wrocław

Zespół Szkół Budowlanych

276

48

Stalowa Wola

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusz Kościuszki

268

49

Ruda Śl.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Jadwigi Markowej

261

50

Jasło

Zespół Szkół Budowlanych  im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jaśle

252

51

Włocławek

Zespół Szkół Budowlanych

249

52

Cieszyn

Zespół Szkół Budowlanych im. gen. Stefana Grota Roweckiego

247

53

Zamość

Zespół Szkół ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu

232,5

54

Miechów

Zespół Szkół Nr 1 w Miechowie

231

55

Łancut

Zespół Szkół Technicznych Technikum nr 3 im. Jana Inglota

228

56

Śrem

Zespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie

227

57

Ropczyce

Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach    

209

58

Nadróż

Zespół Szkół nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej

195

59

Sochaczew

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Walk nad Bzurą 1939 roku

194

60

Gliwice

Zespół Szkół Budowlano-Ceramicznych w Gliwicach

164

61

Gdynia

Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych

brak wyników