XXXIX OWGiK 2016/17 – wyniki I etapu (szkolnego)

2016.12.12

Prezydium Komitetu Głównego Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej na posiedzeniu w dniu 7 grudnia 2016 r. ustaliło następujące wyniki I etapu XXXIX Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej:

Prezydium Komitetu Głównego Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej na posiedzeniu w dniu 7 grudnia 2016 r. ustaliło następujące wyniki I etapu XXXIX Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej:

 

Wykaz szkół uczestniczących w I etapie XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej
miejsce szkoła miasto punkty
Szkoły zakwalifikowane do II etapu Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej
1 Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego Szczecin 552
2 Zespół Szkół Geodezyjno – Technicznych im. Sybiraków Łódź 481
3 Zespół Szkół Budowlanych im. Juryja Gagarina Bydgoszcz 466
4 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda 460
5 Zespół Szkół Budowlanych im. Gen. Józefa Bema Wrocław 459
6 Zespół Szkół Pomadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogota Zakrzewskiego Żelechów 454
7 Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego Rzeszów 449
8 Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji Lublin 449
9 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo Wychowawczych nr 3 Piotrków Tryb. 449
10 Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. Stefana Wł. Bryły Białystok 448
11 Zespół Szkół Nr 1 Wieluń 427
12 Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Narutowicza Kraków 425
13 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Józefa Psarskiego Ostrołęka 425
14 Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. A.Witkowskiego Jarosław 424
15 Zespół szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Włoszczowa 421
16 Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica Olkusz 418
17 Zespół Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Konin 418
18 Zespół Szkół Budowlanych im. Gen.S.Maczka Bielsko Biała 417
19 Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe im. prof. S. Kluźniaka Warszawa 414
20 Zespół szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej Mielec 413
21 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Gen.W.Sikorskiego Tarnobrzeg 412
22 Zespół szkół Budowlano Drzewnych im. Armii Krajowej Żywiec 410
23 Zespół Szkół Budowlano Energetycznych Ostrów Wlkp. 407
24 Zespół Szkół Budowlanych i Rzemiosł Różnych Racibórz 395
25 Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika Bełżyce 373
Szkoły nie zakwalifikowane do II etapu Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej
26 Zespół szkół Elektrotechnicznych i Ogólnokształcacych Technikum Nr 7 Przemyśl 367
27 Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego Radom 360
28 Zespół szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki Zielona Góra 353
29 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Brzesko 352
30 Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego Bochnia 347
31 Zespół Szkół nr 1 im. W.Reymonta Zakrzówek 344
32 Zespół Szkół EkologicznoTransportowych Gdynia 334
33 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K.Gzowskiego Opole 328
34 Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska im. J.Zamoyskiego Zwierzyniec 311
35 Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych im. Rudolfa Modrzejewskiego Poznań 310
36 Zespół Szkół im. Boleslawa Prusa Częstochowa 304
37 ZST Technikum nr 3 im. Ignacego Inglota Łańcut 301
38 Zespół Szkół Nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej Nadróż 297
39 Zespół Szkół Ogólnokształcacych i Technicznych Wojkowice 296
40 Zespół Szkół nr 1 Technikum Geodezyjne Miechów 292
41 Technikum nr 2 w Zespole Szkół Nr 2 Ostrowiec Świętokrz. 292
42 Zespół Szkół Budowlanych im. Powstańców Śląskich Technikum nr 1 Katowice 286
43 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im J Pawła II Radocza 284
44 Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckich Ełk 283
45 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. F. Ratajczak Kościan 277
46 Zespół Szkół Budowlanych Tarnów 274
47 Zespół Szkół Technicznych Toruń 272
48 Zespół Szkół im. Gen. Józefa Kustronia Lubaczów 272
49 Zespół Szkół Budowlanych Rybnik 270
50 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich Zagórów 267
51 Zespół Szkół Budowlano Ceramicznych Technikum nr 4 Gliwice 261
52 Zespół Szkół Technicznych Nysa 254
53 Zespół Szkół Budowlanych im. Króla Kazimierza Wielkiego Jasło 248
54 Zespół Szkół Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego Mińsk Maz. 248
55 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 Inowrocław 246
56 Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych Koło 237
57 Zespół Szkół Agro- Technicznych Ropczyce 230
58 Państwowe Szkoły Budownictwa im. Prof. Mariana Osińskiego – rezygnacja Gdańsk 225
59 Zespół Szkół nr 1 im. Mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala” Starachowice 217
60 Zespół Szkół Technicznych im. H. Cegielskiego Śrem 217
61 Zespół szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej Technikum nr 4 Olsztyn 214
62 Zespół Szkół Technicznych i Placówek im. St. Staszica Nowy Targ 212
63 Prywatne Technikum Zawodowe Nowy Sącz 210
64 Zaspół Szkół Rolnicze Centrum Kształcnia Ustawicznego im. Boh.Walk nad Bzurą Sochaczew 209
65 Zespół Szkół w Otmuchowie Otmuchów 146
Szkoły, które nie przesłały wyników lub przesłały po terminie
66 Zespół Szkół Budowlanych i geodezyjnych im. 24 pułku Artylerii Pancernej Chełm  
67 Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa Legnica  
68 Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego Limanowa  
69 Zespół Szkół Technicznych im. Armii Krajowej Skarżysko Kam.  
70 Zespół Szkół Agrotechnicznych Słupsk  
71 Zespół Szkół Technicznych i Weterynaryjnych Trzciana  

 

Wyniki do pobrania (pdf) >>>

W.K.