XXXIX OWGiK 2016/17 – wyniki II i III etapu (międzyszkolnego i centralnego)

2017.05.03

W dniach 20 – 22 kwietnia 2017 r., w Lublinie, odbyły się zawody II i III stopnia, etapy międzyszkolny i centralny, XXXIX Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej.

W dniach 20 – 22 kwietnia 2017 r., w Lublinie, odbyły się zawody II i III stopnia, etapy międzyszkolny i centralny, XXXIX Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej.

 

Wyniki XXXIX Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

Etap międzyszkolny

WYNIKI INDYWIDUALNE 
XXXIX OLIMPIADY WIEDZY GEODEZYJNEJ   I KARTOGRAFICZNEJ
Lublin 2017
Razem Lp. Szkoła Imię i Nazwisko z1 z2 z3 z4 Zadania Testy Razem Miejsce
120 1 Lublin – PSBiG Łukasz Sobkowicz 20 19 19 0 58 62 120 1
112 2 Lublin – PSBiG Wiktor Kowalczuk 20 20 19 0 59 53 112 2
111 3 Rzeszow – ZSKU Przemysław Chruniak 20 19 19 0 58 53 111 3
110 4 Lublin – PSBiG Patrycja Kowalczuk 20 20 20 0 60 50 110 4
107 5 Rzeszow – ZSKU Szymon Ślęczka 18 19 20 0 57 50 107 5
105 6 Żelechów – ZSP Dominika Kosińska 18 20 20 0 58 47 105 6
102 7 Łódź – ZSGT Natalia Rudzka 20 16 20 0 56 46 102 7
101 8 Białystok – ZSBG Mateusz Muczyński 20 9 13 10 52 49 101 8
101 9 Warszawa – TGGD Aleksandra Kostrzycka 15 20 19 10 64 37 101 8
97 10 Szczecin – TZ Nr 1 Michał Drozd 20 9 19 0 48 49 97 10
97 11 Wrocław – ZSB Adam Pałęcki 18 18 15 0 51 46 97 10
96 12 Bydgoszcz – ZSB Patrycja Lasota      18 7 20 0 45 51 96 12
95 13 Tarnobrzeg – ZSP Nr 3 Kamil Szwed 19 13 19 0 51 44 95 13
94 14 Bydgoszcz – ZSB Małgorzata Sikorska 18 14 14 0 46 48 94 14
92 15 Bydgoszcz – ZSB Aleksandra Stereńczak 18 9 20 0 47 45 92 15
92 16 Jarosław – ZSDGiL Jakub Zarzyczny 18 14 14 0 46 46 92 15
92 17 Jarosław – ZSDGiL Kamil Zarzyczny 20 10 19 0 49 43 92 15
91 18 Żelechów – ZSP Agnieszka Fic 14 14 19 0 47 44 91 18
90 19 Konin – ZSBiKZ Dominik Kuźnik 19 11 17 0 47 43 90 19
90 20 Żelechów – ZSP Cezary Kondej 16 11 17 0 44 46 90 19
88 21 Reda – ZSP Mariusz Bużan 18 6 18 0 42 46 88 21
86 22 Łódź – ZSGT Maja Figurska 18 8 20 0 46 40 86 22
85 23 Konin – ZSBiKZ Adrian Nowak 13 10 20 0 43 42 85 23
83 24 Białystok – ZSBG Daria Rożenko 20 0 15 0 35 48 83 24
83 25 Kraków – ZSGDiGW Patryk Sładeczek 20 9 19 0 48 35 83 24
83 26 Olkusz – ZS Nr 1 Klaudia Chudzicka 18 11 13 0 42 41 83 24
83 27 Olkusz – ZS Nr 1 Klaudia Czerniak 20 9 17 0 46 37 83 24
83 28 Szczecin – TZ Nr 1 Bartłomiej Brygoła 15 0 20 0 35 48 83 24
82 29 Bielsko-Biała – ZSB Weronika Lepianka 15 8 17 0 40 42 82 29
82 30 Szczecin – TZ Nr 1 Klaudia Konowalska 8 9 16 0 33 49 82 29
82 31 Rzeszow – ZSKU Izabela Korab 14 12 17 0 43 39 82 29
81 32 Ostrołęka – ZSZ Nr 1 Konrad Szyszka 14 12 18 0 44 37 81 32
80 33 Konin – ZSBiKZ Joanna Krysińska 20 13 12 0 45 35 80 33
79 34 Jarosław – ZSDGiL Karol Miś 18 3 15 0 36 43 79 34
79 35 Łódź – ZSGT Patryk Lipa 10 7 19 0 36 43 79 34
79 36 Wieluń – ZS Nr 1 Sandra Szczukiecka 20 9 17 0 46 33 79 34
79 37 Włoszczowa – TG Kinga Chudobska 16 9 17 0 42 37 79 34
78 38 Warszawa – TGGD Cezary Majstrewicz 20 6 15 0 41 37 78 38
76 39 Ostrołęka – ZSZ Nr 1 Przemysław Olszewski 20 0 19 0 39 37 76 39
74 40 Ostrów Wlkp – ZSBE Miłosz Boguszyński 20 0 18 0 38 36 74 40
73 41 Warszawa – TGGD Łukasz Kryszkiewicz 10 7 9 10 36 37 73 41
73 42 Żywiec – ZSBD Natalia Zeman 14 9 16 0 39 34 73 41
72 43 Bielsko-Biała – ZSB Marcin Gańczarczyk 20 9 10 0 39 33 72 43
72 44 Ostrów Wlkp – ZSBE Martyna Brzezińska 19 3 17 0 39 33 72 43
72 45 Ostrów Wlkp – ZSBE Łukasz Krupa 16 0 20 0 36 36 72 43
72 46 Tarnobrzeg – ZSP Nr 3 Tomasz Twaróg 15 9 10 0 34 38 72 43
70 47 Włoszczowa – TG Marlena Maroń 20 0 10 0 30 40 70 47
69 48 Bielsko-Biała – ZSB Robert Binek 19 4 8 0 31 38 69 48
68 49 Kraków – ZSGDiGW Kamila Kośnik 2 9 17 0 28 40 68 49
66 50 Tarnobrzeg – ZSP Nr 3 Julia Madej 14 8 15 0 37 29 66 50
65 51 Piotrków Trybunalski – TKŚ Ewelina Białas 14 0 11 0 25 40 65 51
65 52 Wrocław – ZSB Martyna Trela 8 13 17 0 38 27 65 51
64 53 Białystok – ZSBG Mariusz Jóźwiak 5 6 10 0 21 43 64 53
64 54 Mielec – ZSB Małgorzata Kusek 20 0 9 0 29 35 64 53
64 55 Olkusz – ZS Nr 1 Piotr Pałka 0 8 17 0 25 39 64 53
62 56 Ostrołęka – ZSZ Nr 1 Konrad Szkopiński 17 0 19 0 36 26 62 56
62 57 Żywiec – ZSBD Ewelina Wróbel 2 9 18 0 29 33 62 56
61 58 Wieluń – ZS Nr 1 Jacek Kurczakowski 12 6 12 0 30 31 61 58
58 59 Wieluń – ZS Nr 1 Piotr Jarząb 2 8 19 0 29 29 58 59
58 60 Żywiec – ZSBD Klaudia Zwardoń 0 8 18 0 26 32 58 59
56 61 Piotrków Trybunalski – TKŚ Kamil Kopytek 2 8 10 0 20 36 56 61
56 62 Wrocław – ZSB Maciej Wołodkiewicz 12 8 10 0 30 26 56 61
55 63 Bełżyce – ZS Paweł Jadach 5 9 12 0 26 29 55 63
55 64 Reda – ZSP Monika Cierocka 16 4 2 0 22 33 55 63
53 65 Mielec – ZSB Andrzej Świerczek 2 8 12 0 22 31 53 65
52 66 Bełżyce – ZS Patrycja Węglińska 8 0 7 0 15 37 52 66
50 67 Reda – ZSP Sebastian Boćkowski 2 0 16 0 18 32 50 67
49 68 Włoszczowa – TG Kamil Wojdała 5 9 0 0 14 35 49 68
48 69 Piotrków Trybunalski – TKŚ Rafał Litych 0 0 11 0 11 37 48 69
40 70 Bełżyce – ZS Paulina Piłat 0 0 2 0 2 38 40 70
38 71 Kraków – ZSGDiGW Bartłomiej Pietrzyk 0 0 6 0 6 32 38 71
28 72 Mielec – ZSB Dominik Smykla 0 0 0 0 0 28 28 72

 

WYNIKI DRUŻYNOWE 
XXXIX OLIMPIADY WIEDZY   GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ
Lublin 2017
Miejsce Szkoła Imię i Nazwisko Zadania Testy Razem Ind. razem Teren 1 Teren 2 Razem
  Lublin – PSBiG Łukasz Sobkowicz 58 62 120       402
1 Lublin – PSBiG Patrycja Kowalczuk 60 50 110 342 50 10 402
  Lublin – PSBiG Wiktor Kowalczuk 59 53 112       402
  Żelechów – ZSP Cezary Kondej 44 46 90       359
2 Żelechów – ZSP Dominika Kosińska 58 47 105 286 47 26 359
  Żelechów – ZSP Agnieszka Fic 47 44 91       359
  Rzeszow – ZSKU Izabela Korab 43 39 82       351
3 Rzeszow – ZSKU Przemysław Chruniak 58 53 111 300 42 9 351
  Rzeszow – ZSKU Szymon Ślęczka 57 50 107       351
  Bydgoszcz – ZSB Aleksandra Stereńczak 47 45 92       340
4 Bydgoszcz – ZSB Małgorzata Sikorska 46 48 94 282 33 25 340
  Bydgoszcz – ZSB Patrycja Lasota      45 51 96       340
  Łódź – ZSGT Natalia Rudzka 56 46 102       322
5 Łódź – ZSGT Patryk Lipa 36 43 79 267 37 18 322
  Łódź – ZSGT Maja Figurska 46 40 86       322
  Szczecin – TZ Nr 1 Klaudia Konowalska 33 49 82       318
6 Szczecin – TZ Nr 1 Michał Drozd 48 49 97 262 41 15 318
  Szczecin – TZ Nr 1 Bartłomiej Brygoła 35 48 83       318
  Jarosław – ZSDGiL Karol Miś 36 43 79       309
7 Jarosław – ZSDGiL Jakub Zarzyczny 46 46 92 263 41 5 309
  Jarosław – ZSDGiL Kamil Zarzyczny 49 43 92       309
  Bielsko-Biała – ZSB Robert Binek 31 38 69       307
8 Bielsko-Biała – ZSB Weronika Lepianka 40 42 82 223 42 42 307
  Bielsko-Biała – ZSB Marcin Gańczarczyk 39 33 72       307
  Warszawa – TGGD Łukasz Kryszkiewicz 36 37 73       292
9 Warszawa – TGGD Cezary Majstrewicz 41 37 78 252 40 0 292
  Warszawa – TGGD Aleksandra Kostrzycka 64 37 101       292
  Konin – ZSBiKZ Joanna Krysińska 45 35 80       290
10 Konin – ZSBiKZ Adrian Nowak 43 42 85 255 22 13 290
  Konin – ZSBiKZ Dominik Kuźnik 47 43 90       290
  Białystok – ZSBG Mariusz Jóźwiak 21 43 64       284
11 Białystok – ZSBG Daria Rożenko 35 48 83 248 20 16 284
  Białystok – ZSBG Mateusz Muczyński 52 49 101       284
  Olkusz – ZS Nr 1 Piotr Pałka 25 39 64       280
12 Olkusz – ZS Nr 1 Klaudia Chudzicka 42 41 83 230 23 27 280
  Olkusz – ZS Nr 1 Klaudia Czerniak 46 37 83       280
  Wrocław – ZSB Martyna Trela 38 27 65       269
13 Wrocław – ZSB Maciej Wołodkiewicz 30 26 56 218 43 8 269
  Wrocław – ZSB Adam Pałęcki 51 46 97       269
  Ostrów Wlkp – ZSBE Martyna Brzezińska 39 33 72       268
14 Ostrów Wlkp – ZSBE Miłosz Boguszyński 38 36 74 218 35 15 268
  Ostrów Wlkp – ZSBE Łukasz Krupa 36 36 72       268
  Ostrołęka – ZSZ Nr 1 Przemysław Olszewski 39 37 76       267
15 Ostrołęka – ZSZ Nr 1 Konrad Szyszka 44 37 81 219 35 13 267
  Ostrołęka – ZSZ Nr 1 Konrad Szkopiński 36 26 62       267
  Tarnobrzeg – ZSP Nr 3 Kamil Szwed 51 44 95       265
16 Tarnobrzeg – ZSP Nr 3 Tomasz Twaróg 34 38 72 233 21 11 265
  Tarnobrzeg – ZSP Nr 3 Julia Madej 37 29 66       265
  Reda – ZSP Mariusz Bużan 42 46 88       264
17 Reda – ZSP Monika Cierocka 22 33 55 193 24 47 264
  Reda – ZSP Sebastian Boćkowski 18 32 50       264
  Wieluń – ZS Nr 1 Piotr Jarząb 29 29 58       264
17 Wieluń – ZS Nr 1 Jacek Kurczakowski 30 31 61 198 41 25 264
  Wieluń – ZS Nr 1 Sandra Szczukiecka 46 33 79       264
  Włoszczowa – TG Kinga Chudobska 42 37 79       248
19 Włoszczowa – TG Kamil Wojdała 14 35 49 198 40 10 248
  Włoszczowa – TG Marlena Maroń 30 40 70       248
  Żywiec – ZSBD Ewelina Wróbel 29 33 62       237
20 Żywiec – ZSBD Natalia Zeman 39 34 73 193 31 13 237
  Żywiec – ZSBD Klaudia Zwardoń 26 32 58       237
  Kraków – ZSGDiGW Patryk Sładeczek 48 35 83       222
21 Kraków – ZSGDiGW Bartłomiej Pietrzyk 6 32 38 189 20 13 222
  Kraków – ZSGDiGW Kamila Kośnik 28 40 68       222
  Piotrków Trybunalski – TKŚ Rafał Litych 11 37 48       202
22 Piotrków Trybunalski – TKŚ Kamil Kopytek 20 36 56 169 16 17 202
  Piotrków Trybunalski – TKŚ Ewelina Białas 25 40 65       202
  Bełżyce – ZS Paulina Piłat 2 38 40       187
23 Bełżyce – ZS Paweł Jadach 26 29 55 147 17 23 187
  Bełżyce – ZS Patrycja Węglińska 15 37 52       187
  Mielec – ZSB Andrzej Świerczek 22 31 53       179
24 Mielec – ZSB Małgorzata Kusek 29 35 64 145 11 23 179
  Mielec – ZSB Dominik Smykla 0 28 28       179

 

Wyniki  XXXIX  Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

Etap centralny

ETAP CENTRALNY – Finał
XXXIX OLIMPIADY WIEDZY GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ
Lublin 2017
                   
Miejsce Szkoła Imię i Nazwisko Numer finalisty Nr zestawu pytań PYT.1 PYT.2 PYT.3 PYT.4 Suma pkt.
1 Rzeszów – ZSKU Przemysław Chruniak 7 2 15 25 25 19 84
2 Lublin – PSBiG Łukasz Sobkowicz 2 5 14 12 25 25 76
3 Lublin – PSBiG Wiktor Kowalczuk 9 10 7 11 20 25 63
4 Lublin – PSBiG Patrycja Kowalczuk 4 12 20 19 3 20 62
4 Wrocław – ZSB Adam Pałęcki 1 8 15 25 0 22 62
6 Żelechów – ZSP Cezary Kondej 8 3 15 13 7 22 57
7 Jarosław – ZSDGiL Kamil Zarzyczny 3 11 0 16 25 12 53
8 Żelechów – ZSP Dominika Kosińska 6 1 15 15 6 11 47
9 Łódź – ZSGT Natalia Rudzka 5 7 15 15 10 6 46
10 Żelechów – ZSP Agnieszka Fic 10 6 0 20 14 11 45

 

JURY:

prof. dr hab. inż. Zofia Więckowicz – Przewodnicząca
dr hab. inż. Maria Mrówczyńska, prof. UZ – Wiceprzewodnicząca
dr inż. Mirosław Kaczałek
dr inż. Jan Kazak
dr inż. Rafał Kocierz
mgr inż. Mirosław Marciniak
dr inż. Bartosz Mitka
dr hab. inż. Andrzej Pachuta, prof. PW
dr inż. Dominik Próchniewicz
dr hab. inż. Janusz Walo, prof. PW

W.K.