XXXVII OWGiK 2014/15 – Wyniki, informacje

Data publikacji: 20.04.2015

 

W dniach 9-11 kwietnia 2015 r. w Bydgoszczy odbyły się zawody II i III stopnia, etapy międzyszkolny i centralny, XXXVII  Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej.

 

Wyniki  XXXVII  Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

Etap międzyszkolny

 

WYNIKI INDYWIDUALNE

XXXVII   OLIMPIADY WIEDZY GEODEZYJNEJ   I KARTOGRAFICZNEJ

Bydgoszcz 2015

L.P.

Szkoła

Imię i Nazwisko

z1

z2

z3

z4

Zadania

t1

t2

t3

t4

Testy

Razem

Miejsce

1

Żelechów – TG

Kamil Szostek

9

19

20

17

65

15

14

15

13

57

122

1

2

Lublin – PSBiG

Konrad Wojtysiak

17

18

6

12

53

18

15

20

13

66

119

2

3

Rzeszów – ZSKU

Krystian Ryczko

12

20

19

0

51

16

11

18

13

58

109

3

4

Opole – ZSTiO

Krzysztof Stasch

6

19

5

15

45

14

17

18

14

63

108

4

5

Warszawa – TGGD

Weronika Kacprzak

8

15

20

0

43

19

14

18

12

63

106

5

6

Opole – ZSTiO

Jakub Górny

6

0

18

17

41

11

14

19

15

59

100

6

7

Warszawa – TGGD

Karolina Dzięcioł

5

17

10

0

32

15

14

19

16

64

96

7

8

Lublin – PSBiG

Michał Wójcik

4

17

5

6

32

14

15

19

13

61

93

8

9

Rzeszow – ZSKU

Mateusz Golec

0

14

18

0

32

14

14

18

14

60

92

9

10

Poznań – ZSGD

Bartłomiej Chojan

1

19

5

6

31

15

16

17

13

61

92

9

11

Rzeszow – ZSKU

Maciej Wełnic

5

18

5

0

28

15

17

17

14

63

91

11

12

Zielona Góra – ZSB

Agata Żerebecka

2

18

8

0

28

15

14

16

13

58

86

12

13

Szczecin – ZSB

Adam Daraż

3

17

15

6

41

10

13

12

10

45

86

12

14

Opole – ZSTiO

Marcin Strzelczyk

3

17

9

0

29

10

16

16

14

56

85

14

15

Żelechów – TG

Tomasz Mućka

2

11

20

4

37

11

14

11

8

44

81

15

16

Lublin – PSBiG

Radosław Palak

1

18

3

0

22

14

16

15

14

59

81

15

17

Jarosław – ZSDGiL

Marcin Niemiec

4

9

5

3

21

12

13

19

15

59

80

17

18

Katowice – ZSB

Adam Wala

6

17

9

6

38

8

14

14

6

42

80

17

19

Białystok – ZSBG

Patrycja Śliwonik

0

17

1

0

18

15

13

18

14

60

78

19

20

Katowice – ZSB

Michał Syrek

3

16

3

5

27

13

11

16

11

51

78

19

21

Racibórz – ZSBiRR

Krystian Targosz

3

18

4

0

25

10

12

19

11

52

77

21

22

Mielec – ZSB

Kamil Kilian

1

18

3

0

22

12

11

17

14

54

76

22

23

Zielona Góra – ZSB

Kamil Demkowicz

4

0

18

0

22

14

14

19

7

54

76

22

24

Bydgoszcz – ZSB

Artur Januszewski

5

18

5

0

28

14

12

11

11

48

76

22

25

Bydgoszcz – ZSB

Kornel Urban

4

15

3

3

25

9

15

17

9

50

75

25

26

Jarosław – ZSDGiL

Karolina Magryś

1

17

4

0

22

12

16

15

10

53

75

25

27

Jarosław – ZSDGiL

Szymon Rachwał

5

19

5

0

29

10

15

14

7

46

75

25

28

Bielsko-Biała – ZSB

Marta Chrobak

2

6

19

0

27

11

13

15

9

48

75

25

29

Łódź – ZSP Nr 13

Kamil Nowak

1

20

3

4

28

10

14

12

10

46

74

29

30

Wrocław – ZSB

Eliasz Szczepańczyk

1

17

8

0

26

13

13

14

7

47

73

30

31

Łódź – ZSP Nr 13

Piotr Marczak-Maciak

0

17

6

0

23

9

14

15

11

49

72

31

32

Białystok – ZSBG

Edyta Puchalska

1

15

5

0

21

16

11

18

6

51

72

31

33

Zielona Góra – ZSB

Maciej Przemyślański

3

10

9

0

22

15

12

16

7

50

72

31

34

Warszawa – TGGD

Paweł Jankowski

2

18

2

0

22

14

11

17

8

50

72

31

35

Żelechów – TG

Wiktoria Sztylka

5

14

3

0

22

8

12

16

13

49

71

35

36

Wrocław – ZSB

Robert Mitura

4

1

4

5

14

12

14

17

13

56

70

36

37

Kraków – ZSGDiGW

Wiktor Ryszka

0

16

7

0

23

11

13

9

12

45

68

37

38

Łódź – ZSP Nr 13

Adrianna Budzyńska

3

16

3

0

22

11

13

14

8

46

68

37

39

Białystok – ZSBG

Elżbieta Bratkowska

3

3

8

0

14

16

11

16

10

53

67

39

40

Bydgoszcz – ZSB

Izabela Szerwińska

4

0

11

0

15

16

15

11

10

52

67

39

41

Bielsko-Biała – ZSB

Agnieszka Fajfer

1

16

6

0

23

10

12

12

9

43

66

41

42

Olkusz – ZS Nr 1

Mateusz Kłudczyński

0

14

8

0

22

10

10

15

7

42

64

42

43

Ostrów Wielkopolski – ZSB-E

Mikołaj Dera

1

14

6

0

21

12

8

14

6

40

61

43

44

Radom – ZSB

Mateusz Wojcieszak

0

16

3

0

19

10

10

12

8

40

59

44

45

Bochnia – ZS Nr 2

Marcin Matlęga

1

0

4

0

5

12

13

17

12

54

59

44

46

Konin – ZSB

Bartosz Horbiński

2

15

4

0

21

10

8

13

6

37

58

46

47

Bielsko-Biała – ZSB

Patryk Polewski

2

2

19

0

23

8

9

13

4

34

57

47

48

Katowice – ZSB

Dawid Prudło

0

13

2

0

15

9

11

12

9

41

56

48

49

Trzciana – ZST-W

Marcin Delekta

2

12

2

0

16

9

12

12

6

39

55

49

50

Trzciana – ZST-W

Tomasz Ochał

1

18

3

0

22

7

12

9

4

32

54

50

51

Ostrów Wielkopolski – ZSB-E

Natalia Krzesińska

2

12

4

0

18

10

8

12

6

36

54

50

52

Radom – ZSB

Aleksandra Witczak

1

1

7

0

9

8

11

16

10

45

54

50

53

Trzciana – ZST-W

Dominik Maciąg

1

14

1

0

16

4

11

15

8

38

54

50

54

Rybnik – ZSB

Arnold Oleś

3

12

2

0

17

6

12

12

6

36

53

54

55

Ostrów Wielkopolski – ZSB-E

Damian Iberhan

3

0

5

0

8

11

9

14

11

45

53

54

56

Bochnia – ZS Nr 2

Filip Kukla

0

0

4

0

4

13

11

16

8

48

52

56

57

Racibórz – ZSBiRR

Kamil Reichel

0

3

2

0

5

9

13

18

7

47

52

56

58

Wrocław – ZSB

Patrycja Tołłoczko

2

1

7

0

10

10

10

11

10

41

51

58

59

Racibórz – ZSBiRR

Łukasz Stokłosa

1

4

4

0

9

9

10

15

7

41

50

59

60

Bochnia – ZS Nr 2

Klaudia Tarlaga

0

0

3

0

3

9

12

16

9

46

49

60

61

Ropczyce – ZSA-T

Szymon Wośko

0

0

3

0

3

9

14

12

11

46

49

60

62

Mielec – ZSB

Anna Chmura

2

0

6

0

8

7

12

14

6

39

47

62

63

Włoszczowa – ZSP Nr 2

Damian Lubiński

3

5

2

0

10

7

8

13

7

35

45

63

64

Szczecin – ZSB

Natalia Markiewicz

1

0

1

0

2

9

9

13

12

43

45

64

65

Olkusz – ZS Nr 1

Paweł Rolka

0

2

5

0

7

6

11

15

5

37

44

65

66

Radom – ZSB

Marcin Czyżewski

3

0

3

0

6

8

11

12

7

38

44

65

67

Rybnik – ZSB

Sebastian Kieś

0

7

2

0

9

6

10

13

6

35

44

65

68

Legnica – ZSR

Justyna Dobrowolska

1

1

4

0

6

7

7

17

6

37

43

68

69

Ropczyce – ZSA-T

Sylwia Szeliga

0

0

2

0

2

5

12

10

13

40

42

69

70

Legnica – ZSR

Angelika Surma

1

0

8

0

9

5

10

14

4

33

42

69

71

Rybnik – ZSB

Mateusz Fydrych

0

0

3

0

3

6

12

11

9

38

41

71

72

Kraków – ZSGDiGW

Hubert Wójs

0

0

2

0

2

9

10

16

4

39

41

71

73

Szczecin – ZSB

Przemysław Załęski

1

0

1

0

2

10

11

14

3

38

40

73

74

Ropczyce – ZSA-T

Joanna Majka

0

0

2

0

2

5

11

15

6

37

39

74

75

Kraków – ZSGDiGW

Angelika Grzegórzkiewicz

5

0

1

0

6

6

12

9

4

31

37

75

76

Mielec – ZSB

Łukasz Popera

4

3

2

0

9

5

8

12

3

28

37

75

77

Włoszczowa – ZSP Nr 2

Olga Maroń

0

0

1

0

1

11

9

12

4

36

37

75

78

Olkusz – ZS Nr 1

Tomasz Żaba

0

0

6

0

6

4

10

13

4

31

37

75

79

Włoszczowa – ZSP Nr 2

Paweł Czaja

0

0

5

0

5

8

8

9

7

32

37

75

80

Poznań – ZSGD

Kinga Pawlak

0

0

2

0

2

7

11

11

4

33

35

80

81

Poznań – ZSGD

Bartosz Korzeniewski

0

0

0

0

0

8

9

11

5

33

33

81

82

Konin – ZSB

Krystian Niedzwiedziński

0

1

1

0

2

6

7

13

5

31

33

81

83

Konin – ZSB

Dawid Jóźwiak

1

0

4

0

5

6

7

11

3

27

32

83

84

Legnica – ZSR

Damian Połetek

0

0

2

0

2

7

5

8

4

24

26

84

 

 

 

WYNIKI DRUŻYNOWE  
 XXXVII OLIMPIADY  WIEDZY  GEODEZYJNEJ  I  KARTOGRAFICZNEJ
Bydgoszcz 2015
Miejsce Szkoła Imię i Nazwisko Zadania Razem Ind. razem Teren 1 Teren 2 Razem
  Opole – ZSTiO Marcin Strzelczyk 29 85       376
1 Opole – ZSTiO Krzysztof Stasch 45 108 293 49 34 376
  Opole – ZSTiO Jakub Górny 41 100       376
  Lublin – PSBiG Konrad Wojtysiak 53 119       371
2 Lublin – PSBiG Radosław Palak 22 81 293 41 37 371
  Lublin – PSBiG Michał Wójcik 32 93       371
  Rzeszow – ZSKU Krystian Ryczko 51 109       352
3 Rzeszow – ZSKU Maciej Wełnic 28 91 292 41 19 352
  Rzeszow – ZSKU Mateusz Golec 32 92       352
  Żelechów – TG Tomasz Mućka 37 80       344
4 Żelechów – TG Kamil Szostek 65 122 273 44 27 344
  Żelechów – TG Wiktoria Sztylka 22 71       344
  Warszawa – TGGD Weronika Kacprzak 43 106       331
5 Warszawa – TGGD Karolina Dzięcioł 32 96 274 47 10 331
  Warszawa – TGGD Paweł Jankowski 22 72       331
  Zielona Góra – ZSB Maciej Przemyślański 22 72       319
6 Zielona Góra – ZSB Kamil Demkowicz 22 76 234 47 38 319
  Zielona Góra – ZSB Agata Żerebecka 28 86       319
  Jarosław – ZSDGiL Marcin Niemiec 21 80       303
7 Jarosław – ZSDGiL Karolina Magryś 22 75 229 46 28 303
  Jarosław – ZSDGiL Szymon Rachwał 29 74       303
  Łódź – ZSP Nr 13 Kamil Nowak 28 74       296
8 Łódź – ZSP Nr 13 Piotr Marczak-Maciak 23 72 214 46 36 296
  Łódź – ZSP Nr 13 Adrianna Budzyńska 22 68       296
  Bydgoszcz – ZSB Kornel Urban 25 75       285
9 Bydgoszcz – ZSB Artur Januszewski 28 76 218 39 28 285
  Bydgoszcz – ZSB Izabela Szerwińska 15 67       285
  Katowice – ZSB Dawid Prudło 15 56       271
10 Katowice – ZSB Adam Wala 38 80 214 29 28 271
  Katowice – ZSB Michał Syrek 27 78       271
  Bielsko-Biała – ZSB Patryk Polewski 23 57       271
10 Bielsko-Biała – ZSB Agnieszka Fajfer 23 66 198 34 39 271
  Bielsko-Biała – ZSB Marta Chrobak 27 75       271
  Białystok – ZSBG Patrycja Śliwonik 18 78       266
12 Białystok – ZSBG Elżbieta Bratkowska 14 67 217 32 17 266
  Białystok – ZSBG Edyta Puchalska 21 72       266
  Szczecin – ZSB Natalia Markiewicz 2 45       242
13 Szczecin – ZSB Przemysław Załęski 2 40 171 32 39 242
  Szczecin – ZSB Adam Daraż 41 86       242
  Wrocław – ZSB Eliasz Szczepańczyk 26 73       237
14 Wrocław – ZSB Robert Mitura 14 70 194 40 3 237
  Wrocław – ZSB Patrycja Tołłoczko 10 51       237
  Radom – ZSB Mateusz Wojcieszak 19 59       228
15 Radom – ZSB Marcin Czyżewski 6 44 157 35 36 228
  Radom – ZSB Aleksandra Witczak 9 54       228
  Ostrów Wielkopolski – ZSB-E Mikołaj Dera 21 61       224
16 Ostrów Wielkopolski – ZSB-E Natalia Krzesińska 18 54 168 24 32 224
  Ostrów Wielkopolski – ZSB-E Damian Iberhan 8 53       224
  Mielec – ZSB Łukasz Popera 9 37       217
17 Mielec – ZSB Kamil Kilian 22 76 160 33 24 217
  Mielec – ZSB Anna Chmura 8 47       217
  Racibórz – ZSBiRR Kamil Reichel 5 52       215
18 Racibórz – ZSBiRR Łukasz Stokłosa 9 50 179 36 0 215
  Racibórz – ZSBiRR Krystian Targosz 25 77       215
  Trzciana – ZST-W Tomasz Ochał 22 54       215
18 Trzciana – ZST-W Marcin Delekta 16 55 163 22 30 215
  Trzciana – ZST-W Dominik Maciąg 16 54       215
  Poznań – ZSGD Bartłomiej Chojan 31 92       210
20 Poznań – ZSGD Kinga Pawlak 2 35 160 38 12 210
  Poznań – ZSGD Bartosz Korzeniewski 0 33       210
  Kraków – ZSGDiGW Angelika Grzegórzkiewicz 6 37       207
21 Kraków – ZSGDiGW Wiktor Ryszka 23 68 146 36 25 207
  Kraków – ZSGDiGW Hubert Wójs 2 41       207
  Rybnik – ZSB Arnold Oleś 17 53       202
22 Rybnik – ZSB Mateusz Fydrych 3 41 138 29 35 202
  Rybnik – ZSB Sebastian Kieś 9 44       202
  Olkusz – ZS Nr 1 Paweł Rolka 7 44       195
23 Olkusz – ZS Nr 1 Mateusz Kłudczyński 22 64 145 25 25 195
  Olkusz – ZS Nr 1 Tomasz Żaba 6 37       195
  Bochnia – ZS Nr 2 Filip Kukla 4 52       192
24 Bochnia – ZS Nr 2 Klaudia Tarlaga 3 49 160 32 0 192
  Bochnia – ZS Nr 2 Marcin Matlęga 5 59       192
  Włoszczowa – ZSP Nr 2 Damian Lubiński 10 45       190
25 Włoszczowa – ZSP Nr 2 Olga Maroń 1 37 119 35 36 190
  Włoszczowa – ZSP Nr 2 Paweł Czaja 5 37       190
  Konin – ZSB Bartosz Horbiński 21 58       184
26 Konin – ZSB Dawid Jóźwiak 5 32 123 20 41 184
  Konin – ZSB Krystian Niedzwiedziński 2 33       184
  Ropczyce – ZSA-T Sylwia Szeliga 2 42       165
27 Ropczyce – ZSA-T Szymon Wośko 3 49 130 10 25 165
  Ropczyce – ZSA-T Joanna Majka 2 39       165
  Legnica – ZSR Angelika Surma 9 42       150
28 Legnica – ZSR Justyna Dobrowolska 6 43 111 39 0 150
  Legnica – ZSR Damian Połetek 2 26       150

 

Wyniki  XXXVII  Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

Etap centralny

 

ETAP CENTRALNY – Finał
XXXVII OLIMPIADY WIEDZY GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ
Bydgoszcz 2015
Miejsce Szkoła Imię i Nazwisko Numer finalisty Nr zestawu pytań PYT. 1 PYT.2 PYT.3 PYT.4 Suma pkt.
1 Opole – ZSTiO Krzysztof Stasch 8 11 18 25 20 25 88
2 Rzeszów – ZSKU Maciej Wełnic 1 10 20 16 21 16 73
3 Lublin – PSBiG Michał Wójcik 2 8 14 21 14 15 64
3 Warszawa – TGGD Weronika Kacprzak 9 3 20 13 21 10 64
5 Rzeszów – ZSKU Mateusz Golec 6 1 10 14 20 16 60
5 Lublin – PSBiG Konrad Wojtysiak 7 12 13 25 21 1 60
7 Lublin – PSBiG Radosław Palak 10 9 17 16 15 0 48
8 Poznań – ZSGD Bartłomiej Chojan 3 6 12 5 15 11 43
9 Żelechów – TG Kamil Szostek 5 7 16 5 10 4 35
10 Katowice – ZSB Michał Syrek 4 5 10 0 12 5 27

 

Zobacz relacje z Olimpiady na stronie Stowarzyszenia Geodetów Polskich:

Relacja 1 >>>

Relacja 2 >>>

Relacja 3 >>>

Relacja 4 >>>

Relacja 5 >>>

Relacja 6 >>>

 

W.K.