XXXVII OWGiK 2014/15 – Informacja o zakwalifikowaniu szkół do zawodów drugiego stopnia

2015.02.25

Komitet Główny OWGiK podjął decyzję o zakwalifikowaniu 27 szkół do drugiego etapu XXXVII OWGiK.

 

Informacja o zakwalifikowaniu szkół do zawodów drugiego stopnia – etapu międzyszkolnego

XXXVII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

 

Prezydium Komitetu Głównego Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej  na posiedzeniu w dniu 3 grudnia 2014 r. ustaliło, że:

  1. do udziału w XXXVII Olimpiadzie zgłosiło się i w zawodach pierwszego stopnia wzięło udział 56 średnich szkół geodezyjnych,
  2. po przeprowadzeniu zawodów pierwszego stopnia 48 szkół zgłosiło kandydatów do uczestniczenia w zawodach międzyszkolnych,
  3. zgodnie z zasadą określoną w §4 pkt 4.5. Regulaminu Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej do zawodów drugiego stopnia – etapu międzyszkolnego XXXVII edycji Olimpiady zakwalifikowało się 26 zespołów, które w zawodach szkolnych osiągnęły od 373 do 499 pkt.
  4. szkoły, które zajęły pozycję od 26 do 46 osiągnęły liczbę od 227 do 361 pkt. Szkoły te nie zakwalifikowały się do zawodów drugiego stopnia.

 

Komunikat

Komitetu Głównego Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

 

Po przedstawieniu przez Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku dokumentu o wysłaniu w terminie wymaganym w Szczegółowych Wytycznych Olimpiady zgłoszenia zespołu Szkoły do udziału w zawodach etapu międzyszkolnego Prezydium Komitetu Głównego w dniu 15 grudnia br. postanowiło zmienić decyzję z dnia 3 grudnia br. uznać zgłoszenie Szkoły i zakwalifikować Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku do udziału w zawodach drugiego stopnia XXXVII Olimpiady WGiK.

W związku z powyższym postanowiono do udziału w zawodach drugiego stopnia – etapie międzyszkolnym zakwalifikować 27 zespołów.

Powyższa decyzja Prezydium Komitetu Głównego powoduje zmianę w ogłoszonych na stronie internetowej Stowarzyszenia Geodetów Polskich:

– „Informacji o zakwalifikowaniu do zawodów drugiego stopnia XXXVII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej” oraz  – tabeli „Wyników po pierwszym etapie”.

 

Przewodniczący Komitetu Głównego

mgr inż. Andrzej Szymczak 

 

 L.P

Nazwa szkoły

Liczba
punktów

1

Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku

560

2

Zespół Szkół Pondgimnazjalnych nr 2 we Włoszczowej

499

3

Zespół Szkół Budowlanych im. Gen. S. Maczka w Bielsku Białej

463

4

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego w Opolu

451

5

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych im. Rudolfa Modrzejewskiego w Poznaniu

445

6

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 13 im. Sybiraków w Łodzi

429

7

Zespół Szkół Budowlano Energetycznych w Ostrowie Wlkp.

426

8

Zespół Szkól Agro – Technicznych w Ropczycach

421

9

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie

421

10

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie

420

11

Technikum Geologiczno Geodezyjno Drogowe im. prof. S. Kluźniaka w Warszawie

420

12

Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Szczecinie

415

13

Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki w Zielonej Górze

407

14

Zespół Szkół Technicznych i Weterynaryjnych w Trzcianie

406

15

Zespół Szkół Budowlanych im. Stefana Wł. Bryły w Białymstoku

405

16

Zespół Szkół nr 2 im. Konarskiego w Bochni

401

17

Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej

399

18

Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu

398

19

Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Legnicy

397

20

Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu

390

21

Zespół Szkół Budowlanych im. Eugeniusz Kwiatkowskiego w Koninie

390

22

Zespół Szkół Budowlanych im. Powstańców; Śląskich Technikum nr 1

384

23

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im.  Narutowicza; Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska nr 12 w Krakowie

380

24

Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie

378

25

Zespół Szkół Budowlanych w Radomiu

377

26

Zespół Szkół Budowlanych i Rzemiosł Różnych w Raciborzu

373

27

Zespół Szkół Budowlanych im. Gen. Józefa Bema we Wrocławiu

373

 

Zgodnie z postanowieniem §4 pkt 4.5.(3) Regulaminu Olimpiady Prezydium Komitetu Głównego zakwalifikowało do zawodów drugiego stopnia zespół uczniów z Zespołu Szkól Budowlanych im. Jurija Gagarina w Bydgoszczy (organizatora zawodów), który w zawodach pierwszego stopnia osiągnął wynik 344 pkt.

 

 WYNIKI PO I ETAPIE 2014/2015

 

LP SZKOŁA UCZESTNICZĄCE WYNIK
organiz. BYDGOSZCZ 344
1 RYBNIK 560
2 WŁOSZCZOWA 499
3 BIELSKO BIAŁA 463
4 OPOLE 451
5 POZNAŃ 445
6 ŁÓDŹ 436
7 OSTRÓW WLKP 426
8 ROPCZYCE 421
9 ŻELECHÓW 421
10 RZESZÓW 420
11 WARSZAWA 420
12 SZCZECIN 415
13 ZIELONA GÓRA 407
14 TRZCIANA 406
15 BIAŁYSTOK 405
16 BOCHNIA 401
17 OLKUSZ 398
18 MIELEC 398
19 LEGNICA 397
20 JAROSŁAW 390
21 KONIN 390
22 KATOWICE 384
23 KRAKÓW 380
24 LUBLIN 378
25 RADOM 377
26 RACIBÓRZ 373
27 WROCŁAW 373
28 WIELUŃ 361
29 JASŁO 357
30 CZĘSTOCHOWA 340
31 TARNÓW 329
32 OSTROWIEC ŚWIETOKRZYSKI 329
33 TARNOBRZEG 323
34 RADOCZA 318
35 CHEŁM 312
36 JAROCIN 310
37 ZAKRZÓWEK 307
38 OSTROŁEKA 298
39 LUBACZÓW 294
40 ŁAŃCUT 280
41 PRZEMYŚL 273
42 PIOTRKÓW TRYB 270
43 GNIEZNO 267
44 INOWROCŁAW 247
45 PSZCZYNA 246
46 MIŃSK MAZOWIECKI 237
47 MIECHÓW 233
48 EŁK 227
49 BOLESŁAWIEC REZYGNACJA
50 BRZESKO REZYGNACJA
51 GDAŃSK REZYGNACJA
52 KOŁO BRAK DANYCH
53 NOWY TARG BRAK DANYCH
54 PUŁAWY BRAK DANYCH
55 ŻYWIEC BRAK DANYCH

W.K.