XXXVIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej – wykaz szkół zakwalifikowanych do zawodów drugiego stopnia.

Data publikacji: 14.12.2015

Prezydium Komitetu Głównego Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej na posiedzeniu w dniu 7 grudnia 2015 r. ustaliło, że:

  1. Do udziału w XXXVIII Olimpiadzie zgłosiło się 62 średnich szkół geodezyjnych.
  2. W zawodach pierwszego stopnia wzięło udział 679 uczniów.
  3. Po przeprowadzeniu zawodów pierwszego stopnia 57 szkół zgłosiło kandydatów do uczestniczenia w zawodach międzyszkolnych. Wykaz tych szkół i liczbę uzyskanych punktów podano w załączniku nr 1 do niniejszego protokołu.
  4. Według zasad określonych w §4 pkt 4.5.(1) Regulaminu Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej do zawodów drugiego stopnia zakwalifikowało się 25 zespołów ze szkół, które na 600 możliwych punktów osiągnęły od 511 do 414 pkt. Wykaz tych szkół podano w poniższej tabeli.

 

Lp.

Nazwa szkoły

Liczba punktów

1

Zespół Szkół Budowlanych im. Stefana Wł. Bryły w Białymstoku

511

(183/170/158)

2

Zespół Szkół Budowlanych im. Jurija Gagarina w Bydgoszczy

493

(493/172/157)

3

Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Legnicy

493

(166/165/162)

4

Zespół Szkół Budowlanych w Radomiu

477

(178/174/125)

5

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie

475

(165/157/153)

6

Technikum Transportowe w Gdyni

467

(160/158/149)

7

Technikum Geologiczno Geodezyjno Drogowe im. prof. S. Kluźniaka w Warszawie

459

( 167/152/140)

8

Zespół Szkół nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim

453

(153/154/146)

9

Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu

453

(156/149/148)

10

Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu

447

(159/149/139)

11

Zespół Szkół Budowlanych w Tarnowie

442

(176/137/129)

12

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Gen. W. Sikorskiego w Tarnobrzegu

437

(160/139/138)

13

Zespół Szkół Budowlanych im. Eugeniusz Kwiatkowskiego w Koninie

435

(154/148/133)

14

Zespół Szkół nr 1 im. J. Piłsudskiego w Limanowej

434

(154/148/132)

15

Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie

431

(170/131/130)

16

Zespół Szkół im. J Kustronia w Lubaczowie

424,5

(156/136,5/132)

17

Zespół Szkół Budowlanych im. T. Kościuszki w Zielonej Górze

423

(157/147/119)

18

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie

422

(16/133/129)

19

Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu

420

(148/144/128)

20

Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Jana Pawła II w Radoczy

420

(146/139/135)

21

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

420

(164/139/117)

22

Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu

416

(153/136/127)

23

Zespół Szkół Budowlanych i Rzemiosł Różnych w Raciborzu

416

(150/142/124)

24

Zespół Szkół Technicznych i Weterynaryjnych w Trzcianie

416

(134/148/134)

25

Zespół Szkół Budowlanych im. Gen. Józefa Bema we Wrocławiu

414

(149/138/127)

 

  1. Zgodnie z postanowieniem §4 pkt 4.5.(3) Regulaminu Olimpiady zakwalifikowano do zawodów drugiego stopnia zespół uczniów z Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego w Opolu, który w zawodach pierwszego stopnia osiągnął wynik 344 pkt.

 

Prezydium Komitetu Głównego

Przewodniczący Andrzej Szymczak

Członkowie:      Maria Gadomska

 Leszek Cieciura

 Jakub Wiktor Frelek

 Włodzimierz Kędziora

 Andrzej Pachuta

 Janusz Walo

 

 Protokół Prezydium Komitetu Głównego Olimpiady >>>

W.K.