XXXVIII OWGiK 2015/16 – Wyniki, informacje

Data publikacji: 08.04.2016

W dniach 31 marca – 2 kwietnia 2016 r. w Opolu odbyły się zawody II i III stopnia, etapy międzyszkolny i centralny, XXXVIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej.

 

Wyniki XXXVIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

Etap międzyszkolny

  

WYNIKI INDYWIDUALNE

XXXVIII OLIMPIADY   WIEDZY GEODEZYJNEJ I   KARTOGRAFICZNEJ

Opole 2016

Razem

Lp.

Szkoła

Imię i Nazwisko

z1

z2

z3

z4

Zadania

Testy

Razem

Miejsce

136

1

Białystok – ZSBG

Patrycja Śliwonik

18

15

19

20

72

64

136

1

131

2

Lublin – PSBiG

Konrad Wojtysiak

18

12

18

15

63

68

131

2

130

3

Bydgoszcz – ZSB

Kornel Urban

18

14

18

20

70

60

130

3

127

4

Lublin – PSBiG

Dariusz Brodziak

15

15

19

20

69

58

127

4

125

5

Lublin – PSBiG

Damian Sokołowski

16

15

18

15

64

61

125

5

119

6

Tarnobrzeg – ZSP Nr 3

Angelika Ciździel

6

17

20

18

61

58

119

6

117

7

Warszawa – TGGD

Krzysztof Książek

12

14

19

15

60

57

117

7

116

8

Opole – ZSTiO

Marcin Mikoś

18

7

18

15

58

58

116

8

115

9

Rzeszow – ZSKU

Patryk Szempruch

12

7

19

20

58

57

115

9

114

10

Bydgoszcz – ZSB

Izabela Szerwińska

13

15

19

7

54

60

114

10

114

11

Jarosław – ZSDGiL

Karolina Magryś

2

16

19

18

55

59

114

10

113

12

Żelechów – ZSP

Szymon Stoń

3

15

18

20

56

57

113

12

110

13

Jarosław – ZSDGiL

Szymon Rachwał

1

16

19

20

56

54

110

13

110

14

Zielona Góra – ZSB

Agata Żerebecka

9

10

18

20

57

53

110

13

110

15

Tarnów – ZSB

Kinga Burzec

1

15

19

20

55

55

110

13

110

16

Warszawa – TGGD

Artur Czachowicz

13

15

5

20

53

57

110

13

109

17

Bydgoszcz – ZSB

Artur Januszewski

20

6

19

4

49

60

109

17

108

18

Rzeszow – ZSKU

Krystian Ryczko

12

4

12

20

48

60

108

18

107

19

Opole – ZSTiO

Marcin Strzelczyk

16

13

0

20

49

58

107

19

106

20

Żelechów – ZSP

Damian Latuszek

2

14

17

20

53

53

106

20

105

21

Białystok – ZSBG

Karolina Rejent

7

12

14

15

48

57

105

21

104

22

Warszawa – TGGD

Karolina Dzięcioł

11

18

5

8

42

62

104

22

104

23

Żelechów – ZSP

Adrian Ciołek

2

14

18

20

54

50

104

22

101

24

Jarosław – ZSDGiL

Mateusz Piątek

9

10

9

17

45

56

101

24

101

25

Zielona Góra – ZSB

Maciej Przemyslański

3

16

4

20

43

58

101

24

99

26

Tarnobrzeg – ZSP Nr 3

Dominika Sromek

0

15

11

17

43

56

99

26

98

27

Białystok – ZSBG

Daniel Woronowicz

3

14

10

20

47

51

98

27

97

28

Tarnobrzeg – ZSP Nr 3

Kinga Wilk

8

7

20

20

55

42

97

28

96

29

Rzeszow – ZSKU

Przemysław Chruniak

14

4

1

18

37

59

96

29

94

30

Trzciana – ZST-W

Tomasz Ochał

0

15

19

15

49

45

94

30

93

31

Ostrowiec Świętokrzyski – ZS Nr 2

Łukasz Dzierżanowski

2

7

12

20

41

52

93

31

89

32

Ostrowiec Świętokrzyski – ZS Nr 2

Michał Raban

1

15

10

13

39

50

89

32

86

33

Trzciana – ZST-W

Marcin Delekta

0

0

18

18

36

50

86

33

84

34

Tarnów – ZSB

Bartłomiej Jużba

1

0

19

15

35

49

84

34

83

35

Mielec – ZSB

Małgorzata Dul

2

13

1

18

34

49

83

35

83

36

Ostrowiec Świętokrzyski – ZS Nr 2

Justyna Krzak

0

9

12

15

36

47

83

35

82

37

Racibórz – ZSBiRR

Łukasz Wyżgoł

1

11

0

20

32

50

82

37

82

38

Zielona Góra – ZSB

Bartłomiej Boczar

2

12

0

20

34

48

82

37

79

39

Limanowa – ZS Nr 1

Kamil Sowa

2

11

7

18

38

41

79

39

79

40

Opole – ZSTiO

Dominik Przybyła

12

3

2

3

20

59

79

39

78

41

Legnica – ZSR

Joanna Kowaluk

0

17

0

18

35

43

78

41

78

42

Lubaczów – ZS

Daniel Górecki

2

4

18

15

39

39

78

41

77

43

Racibórz – ZSBiRR

Agnieszka Gilge

1

6

7

15

29

48

77

43

73

44

Radom – ZSB

Damian Bednarczyk

2

0

2

20

24

49

73

44

72

45

Wieluń – ZS Nr 1

Piotr Bartoszek

1

5

1

20

27

45

72

45

71

46

Konin – ZSB

Joanna Krysińska

2

11

1

13

27

44

71

46

70

47

Konin – ZSB

Tymon Lewandowski

0

15

0

18

33

37

70

47

70

48

Wrocław – ZSB

Mateusz Więckowski

2

11

12

4

29

41

70

47

69

49

Mielec – ZSB

Adrian Strzępka

1

6

7

12

26

43

69

49

69

50

Reda – ZSP

Mariusz Bużan

5

2

10

3

20

49

69

49

69

51

Tarnów – ZSB

Piotr Michalik

2

3

13

2

20

49

69

49

66

52

Gdynia – TT

Bartłomiej Skowroński

0

0

18

3

21

45

66

52

66

53

Limanowa – ZS Nr 1

Agata Wadowska

1

14

0

10

25

41

66

52

66

54

Trzciana – ZST-W

Dominik Maciąg

3

2

13

7

25

41

66

52

65

55

Konin – ZSB

Mateusz Adamski

2

6

10

4

22

43

65

55

65

56

Wieluń – ZS Nr 1

Patrycja Zaremba

3

0

3

7

13

52

65

55

64

57

Limanowa – ZS Nr 1

Marcin Szerszeń

4

6

2

4

16

48

64

57

64

58

Olkusz – ZS Nr 1

Jagoda Grabowska

1

15

0

4

20

44

64

57

63

59

Lubaczów – ZS

Daniel Sitarz

2

0

19

4

25

38

63

59

63

60

Racibórz – ZSBiRR

Simona Tłuczykont

2

12

2

8

24

39

63

59

63

61

Radocza – ZSCKU

Kamil Pawłowski

1

14

10

3

28

35

63

61

62

62

Legnica – ZSR

Mieczysław Łopatka

1

15

0

6

22

40

62

62

62

63

Radom – ZSB

Piotr Kozik

0

0

0

13

13

49

62

62

61

64

Radom – ZSB

Małgorzata Bednarczyk

1

2

8

12

23

38

61

64

61

65

Reda – ZSP

Przemysław Darznik

1

0

10

1

12

49

61

64

61

66

Wieluń – ZS Nr 1

Jarosław Różański

1

0

1

18

20

41

61

64

60

67

Gdynia – TT

Krzysztof Kokot

0

4

17

2

23

37

60

67

60

68

Gdynia – TT

Mateusz Poniatowski

1

11

3

2

17

43

60

67

59

69

Lubaczów – ZS

Paweł Frączek

2

2

6

5

15

44

59

69

59

70

Mielec – ZSB

Patryk Krupa

1

13

0

3

17

42

59

69

59

71

Reda – ZSP

Karolina Jeka

2

0

2

8

12

47

59

69

57

72

Radocza – ZSCKU

Adam Świetlik

1

3

3

5

12

45

57

72

56

73

Radocza – ZSCKU

Piotr Turek

1

5

8

3

17

39

56

73

54

74

Wrocław – ZSB

Joanna Polak

0

6

1

2

9

45

54

74

53

75

Legnica – ZSR

Miłosz Sosnowski

0

0

0

18

18

35

53

75

50

76

Olkusz – ZS Nr 1

Alicja Adamczyk

1

0

0

8

9

41

50

76

49

77

Olkusz – ZS Nr 1

Krzysztof Starczynowski

1

4

1

3

9

40

49

77

49

78

Wrocław – ZSB

Bartłomiej Chrobot

0

0

1

4

5

44

49

77

 

 

WYNIKI DRUŻYNOWE

XXXVIII OLIMPIADY WIEDZY GEODEZYJNEJ   I KARTOGRAFICZNEJ

Opole 2016

Miejsce

Szkoła

Imię i Nazwisko

Zadania

Testy

Razem

Ind. razem

Teren 1

Teren 2

Razem

 

1

 

Lublin – PSBiG

Konrad Wojtysiak

63

68

131

     

 

452

 

Lublin – PSBiG

Dariusz Brodziak

69

58

127

383

39

30

Lublin – PSBiG

Damian Sokołowski

64

61

125

     
 

2

 

Bydgoszcz – ZSB

Kornel Urban

70

60

130

     

 

436

 

Bydgoszcz – ZSB

Izabela Szerwińska

54

60

114

353

38

45

Bydgoszcz – ZSB

Artur Januszewski

49

60

109

     
 

3

 

Jarosław – ZSDGiL

Karolina Magryś

55

59

114

     

392

Jarosław – ZSDGiL

Szymon Rachwał

56

54

110

325

28

39

Jarosław – ZSDGiL

Mateusz Piątek

45

56

101

     
 

4

 

Białystok – ZSBG

Patrycja Śliwonik

72

64

136

     

385

Białystok – ZSBG

Karolina Rejent

48

57

105

339

25

21

Białystok – ZSBG

Daniel Woronowicz

47

51

98

     
 

5

 

Tarnobrzeg – ZSP Nr 3

Angelika Ciździel

61

58

119

     

377

Tarnobrzeg – ZSP Nr 3

Dominika Sromek

43

56

99

315

27

35

Tarnobrzeg – ZSP Nr 3

Kinga Wilk

55

42

97

     
 

6

 

Warszawa – TGGD

Krzysztof Książek

60

57

117

     

373

Warszawa – TGGD

Artur Czachowicz

53

57

110

331

33

9

Warszawa – TGGD

Karolina Dzięcioł

42

62

104

     
 

7

 

Opole – ZSTiO

Marcin Mikoś

58

58

116

     

366

Opole – ZSTiO

Marcin Strzelczyk

49

58

107

302

25

39

Opole – ZSTiO

Dominik Przybyła

20

59

79

     
 

8

 

Żelechów – ZSP

Szymon Stoń

56

57

113

     

362

Żelechów – ZSP

Damian Latuszek

53

53

106

323

25

14

Żelechów – ZSP

Adrian Ciołek

54

50

104

     
 

9

 

Rzeszów – ZSKU

Patryk Szempruch

58

57

115

     

361

Rzeszów – ZSKU

Krystian Ryczko

48

60

108

319

23

19

Rzeszów – ZSKU

Przemysław Chruniak

37

59

96

     
 

10

 

Zielona Góra – ZSB

Agata Żerebecka

57

53

110

     

355

Zielona Góra – ZSB

Maciej Przemyslański

43

58

101

293

19

43

Zielona Góra – ZSB

Bartłomiej Boczar

34

48

82

     
 

11

 

Trzciana – ZST-W

Tomasz Ochał

49

45

94

     

302

Trzciana – ZST-W

Marcin Delekta

36

50

86

246

29

27

Trzciana – ZST-W

Dominik Maciąg

25

41

66

     
 

12

 

Ostrowiec Świętokrzyski – ZS Nr 2

Łukasz Dzierżanowski

41

52

93

     

296

Ostrowiec Świętokrzyski – ZS Nr 2

Michał Raban

39

50

89

265

16

15

Ostrowiec Świętokrzyski – ZS Nr 2

Justyna Krzak

36

47

83

     
 

13

 

Tarnów – ZSB

Kinga Burzec

55

55

110

     

290

Tarnów – ZSB

Bartłomiej Jużba

35

49

84

263

14

13

Tarnów – ZSB

Piotr Michalik

20

49

69

     
 

14

 

Mielec – ZSB

Małgorzata Dul

34

49

83

     

286

Mielec – ZSB

Adrian Strzępka

26

43

69

211

30

45

Mielec – ZSB

Patryk Krupa

17

42

59

     
 

15

 

Limanowa – ZS Nr 1

Kamil Sowa

38

41

79

     

260

Limanowa – ZS Nr 1

Agata Wadowska

25

41

66

209

24

27

Limanowa – ZS Nr 1

Marcin Szerszeń

16

48

64

     
 

16

 

Konin – ZSB

Joanna Krysińska

27

44

71

     

259

Konin – ZSB

Tymon Lewandowski

33

37

70

206

14

39

Konin – ZSB

Mateusz Adamski

22

43

65

     
 

17

 

Racibórz – ZSBiRR

Łukasz Wyżgoł

32

50

82

     

256

Racibórz – ZSBiRR

Agnieszka Gilge

29

48

77

222

34

0

Racibórz – ZSBiRR

Simona Tłuczykont

24

39

63

     
 

18

 

Radom – ZSB

Damian Bednarczyk

24

49

73

     

255

Radom – ZSB

Piotr Kozik

13

49

62

196

29

30

Radom – ZSB

Małgorzata Bednarczyk

23

38

61

     
 

19

 

Wieluń – ZS Nr 1

Piotr Bartoszek

27

45

72

     

244

Wieluń – ZS Nr 1

Patrycja Zaremba

13

52

65

198

13

33

Wieluń – ZS Nr 1

Jarosław Różański

20

41

61

     
 

20

 

Legnica – ZSR

Joanna Kowaluk

35

43

78

     

236

Legnica – ZSR

Mieczysław Łopatka

22

40

62

193

8

35

Legnica – ZSR

Miłosz Sosnowski

18

35

53

     
 

20

 

Lubaczów – ZS

Daniel Górecki

39

39

78

     

236

Lubaczów – ZS

Daniel Sitarz

25

38

63

200

16

20

Lubaczów – ZS

Paweł Frączek

15

44

59

     
 

22

 

Reda – ZSP

Mariusz Bużan

20

49

69

     

227

Reda – ZSP

Przemysław Darznik

12

49

61

189

14

24

Reda – ZSP

Karolina Jeka

12

47

59

     
 

23

 

Wrocław – ZSB

Mateusz Więckowski

29

41

70

     

219

Wrocław – ZSB

Joanna Polak

9

45

54

173

18

28

Wrocław – ZSB

Bartłomiej Chrobot

5

44

49

     
 

24

 

Radocza – ZSCKU

Kamil Pawłowski

28

35

63

     

 

213

 

Radocza – ZSCKU

Adam Świetlik

12

45

57

176

13

24

Radocza – ZSCKU

Piotr Turek

17

39

56

     
 

25

 

Gdynia – TT

Bartłomiej Skowroński

21

45

66

     

209

Gdynia – TT

Krzysztof Kokot

23

37

60

186

6

17

Gdynia – TT

Mateusz Poniatowski

17

43

60

     
 

26

 

Olkusz – ZS Nr 1

Jagoda Grabowska

20

44

64

     

190

Olkusz – ZS Nr 1

Alicja Adamczyk

9

41

50

163

14

13

Olkusz – ZS Nr 1

Krzysztof Starczynowski

9

40

49

     

 

 

Wyniki  XXXVII  Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

Etap centralny

 

ETAP CENTRALNY – Finał

XXXVIII OLIMPIADY WIEDZY GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ

Opole 2016

Miejsce

Szkoła

Imię i Nazwisko

Numer finalisty

Nr zestawu pytań

PYT. 1

PYT.2

PYT.3

PYT.4

Suma pkt.

1

Lublin – PSBiG

Konrad Wojtysiak

7

4

20

25

21

25

91

2

Bydgoszcz – ZSB

Kornel Urban

8

6

22

16

15

20

73

3

Opole – ZSTiO

Marcin Mikoś

6

3

22

15

12

17

66

4

Bydgoszcz – ZSB

Izabela Szerwińska

2

1

17

18

8

20

63

4

Warszawa – TGGD

Artur Czachowicz

12

11

20

15

8

20

63

6

Opole – ZSTiO

Marcin Strzelczyk

5

10

14

7

14

25

60

7

Białystok – ZSBG

Patrycja Śliwonik

11

7

19

15

7

13

54

8

Lublin – PSBiG

Damian Sokołowski

3

5

16

12

9

16

53

9

Warszawa – TGGD

Krzysztof Książek

4

2

13

14

8

13

48

10

Lublin – PSBiG

Dariusz Brodziak

1

9

14

5

6

15

40

11

Rzeszow – ZSKU

Krystian Ryczko

10

8

14

6

5

2

27

12

Żelechów – ZSP

Damian Latuszek

9

12

1

5

6

6

18

 

JURY:

prof. dr hab. inż. Zofia Więckowicz – Przewodnicząca

dr inż. Maria Gadomska – Wiceprzewodnicząca

dr inż. Adam Boroń

dr inż. Mirosław Kaczałek

dr inż. Bartosz Mitka

prof. UZ dr hab. inż. Maria Mrówczyńska

mgr inż. Mirosław Marciniak

prof. PW dr hab. inż. Andrzej Pachuta

dr inż. Jakub Szczepański

prof. PW dr hab. inż. Janusz Walo

 

Zobacz fotorelację na stronie Zespółu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego w Opolu >>>

W.K.