Zakończenie XXXVIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej – krótkie informacje

2016.04.08

W dniach 31 marca – 2 kwietnia 2016 r. w Opolu odbyły się zawody II i III stopnia, etapy międzyszkolny i centralny, XXXVIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej.

Zwycięskie szkoły XXXVIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej:

W dniach 31 marca – 2 kwietnia 2016 r. w Opolu odbyły się zawody II i III stopnia, etapy międzyszkolny i centralny, XXXVIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej.

Zwycięskie szkoły XXXVIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej:

  1. Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zespół w składzie: Konrad Wojtysiak, Dariusz Brodziak i Damian Sokołowski,
  2. Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy zespół w składzie: Kornel Urban, Izabela Szerwińska i Artur Januszewski,
  3. Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu zespół w składzie: Karolina Magryś, Szymon Rachwał i Mateusz Piątek,

Laureaci XXXVIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

  1. Konrad Wojtysiak – PSBiG w Lublinie.
  2. Kornel Urban – ZSB w Bydgoszczy,
  3. Marcin Mikoś – ZSTiO w Opolu.

Pełne wyniki XXXVIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej >>>

 

Serdeczne podziękowania za przygotowanie i przeprowadzenie XXXVIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej:

Komitetowi Organizacyjnemu z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Gzowskiego w Opolu, któremu przewodniczył Pan Dyrektor mgr Zdzisław Ślemp.

Komitetowi Głównemu Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej, a zwłaszcza Panu Andrzejowi Szymczakowi.

Jury Olimpiady w składzie:

prof. dr hab. inż. Zofia Więckowicz – Przewodnicząca

dr inż. Maria Gadomska                 -Wiceprzewodnicząca
dr inż. Adam Boroń
dr inż. Mirosław Kaczałek
dr inż. Bartosz Mitka
prof. UZ dr hab. inż. Maria Mrówczyńska
mgr inż. Mirosław Marciniak
prof. PW dr hab. inż. Andrzej Pachuta
dr inż. Jakub Szczepański
prof. PW dr hab. inż. Janusz Walo

 

Kolejna, XXXVIII Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej mogła się odbyć dzięki środkom przekazanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Stowarzyszenie Geodetów Polskich oraz licznym sponsorom, którzy wsparli ją finansowo lub przekazali nagrody rzeczowe:

  • Kazimierz Bujakowski – Główny Geodeta Kraju,
  • Łucjan Pietluch – Prezes Geokart – INTERNATIONAL w Rzeszowie,
  • Florian Romanowski – Prezes OPEGIEKA w Elblągu,
  • Klara Balcerek – Prezes GeoserV Sp z o.o. w Warszawie,
  • Robert Rachwał – Prezes Okręgowego Przedsiębiorstwa Geodezyjno-Kartograficznego w Krakowie,
  • Prezydent Miasta Opola,
  • Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego,
  • Wojciech Będkowski – Prezes Okręgowego Przedsiębiorstwa Geodezyjno-Kartograficznego w Opolu
  • Damian Kozioł – MEB Technical w Opolu,
  • Fundacja Górażdże Aktywni w Regionie Chorula,
  • P. Janowicz Bank PKO S.A. I Oddział Opole,
  • Zakład Betoniarski s.c. Pasoń,
  • Danuta i Ireneusz Ogaza,
  • Józef i Dorota Libera,
  • Danuta Labus,
  • Dorota Pociecha,
  • Andrzej Gałgański,
  • Zott Polska sp. z o.o. w Opolu,
  • Piekarnia Wodnicki z Kępy,
  • Miesięcznik „GEODETA”.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji XXXVIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej w Opolu.

Zobacz fotorelację na stronie Zespółu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego w Opolu >>>

W.K.