Rada Naukowo-Programowa Przeglądu Geodezyjnego, Główne Komisje i Zespoły działające przy Zarządzie Głównym SGP

2013.09.10

Rada Naukowo-Programowa Przeglądu Geodezyjnego

  • dr hab. inż. Janusz Walo – Przewodniczący
  • prof. dr hab. inż. Urszula Litwin, sekretarz
  • prof. dr hab. inż. Andrzej Hopfer
  • mgr inż. Jerzy Kozłowski
  • prof. dr hab. inż. Alina Maciejewska
  • prof. Bogdan Ney
  • prof. dr hab. inż. Wojciech Wilkowski
  • prof. dr hab. inż. Ireneusz Winnicki
  • prof. Adam Chrzanowski, Kanada
  • prof. Roman Galas, Niemcy
  • prof. Oleksandr Dorozhynskyy, Ukraina
  • dr inż. Lubica Hudecova, Słowacja
  • doc. dr Romuald Obuchovski, Litwa
  • prof. Chryssy Potsiou, Grecja, Prezydent FIG
  • dr hab. inż. Birute Ruzgiene, Litwa
  • prof. Ihor Trevoho, Ukraina
  • prof. Josef Weigel, Czechy
  • prof. Fiodor Zabłocki, Ukraina

Rada Techniczna Zespołu Rzeczoznawców

  • Leszek Cieciura – Przewodniczący
  • Zdzisław Kurczyński

Komisja Kwalifikacyjna na tytuł Rzeczoznawcy SGP

  • Andrzej Hopfer – Przewodniczący
  • Leszek Cieciura
  • Bernard Kontny
  • Jerzy Kozłowski
  • Zdzisław Kurczyński
  • Janusz Łopaciuk
  • Karol Noga
  • Edward Nowak
  • Andrzej Pachuta
  • Krystian Pyka
  • Janusz Walo

Główna Komisja Etyki Zawodowej

  • Jerzy Barański  – Przewodniczący
  • Bożena Tabisz
  • Stanisław Wiliński
  • Antoni Bosek
  • Jan Cegła
  • Agnieszka Cienciała
  • Stanisław Grodzicki
  • Jan Kogut
  • Teresa Rżanek- Kmiecik
  • Anna Suryjak

Główna Komisja Historii i Tradycji

Prezydium komisji:

  • Ryszard Rus – Przewodniczący
  • Jerzy Kostecki – Wiceprzewodniczący
  • Mirosław Marciniak – Sekretarz

Członkowie komisji:

  • Waldemar Barczak
  • Czesław Bartoszewicz
  • Kazimierz Bujakowski
  • Jan Cisak
  • Jakub Frelek
  • Stanisław Grodzicki
  • Bogdan Grzechnik
  • Kamil Kasprzycki
  • Krzysztof Konarski
  • Tadeusz Kośka
  • Wojciech Remiszewski
  • Tadeusz Szczutko – szef zespołu ZNAKI
  • Waldemar Sztukiewicz
  • Stanisław Zaremba
  • Mirosław Żak

Współpraca

  • Wiesław Faściak
  • Daniel Pipień
  • Bogusław Tomaszewski

Główna Komisja ds. Kształcenia Zawodowego

  • Małgorzata Buśko – Przewodnicząca
  • Monika Balawejder
  • Kazimierz Bujakowski
  • Bolesław Cieszyński
  • Teresa Dzikowska
  • Maria Gadomska
  • Stanisław Grodzicki
  • Elżbieta Jasińska
  • Jerzy Machlański
  • Dariusz Pręgowski
  • Anna Przewięźlikowska
  • Urszula Ratyńska
  • Rafał Rutkowski
  • Wiktor Salamaga
  • Beata Startek
  • Anna Szafarczyk
  • Hanna Szaniawska
  • Wojciech Tokarski
  • Artur Warchoł
  • Bogumiła Wiatr
  • Małgorzata Wilczewska
  • Bogdan Wolak

Główna Komisja ds. Legislacji

  • Alicja Meusz – Przewodnicząca
  • Stanisław Adamczyk
  • Arkadiusz Bobras
  • Małgorzata Buśko
  • Stanisław Cegielski
  • Robert Cieszyński
  • Lidia Danielska
  • Ewa Dyrda
  • Renata Gargol
  • Marcin Grabowski
  • Waldemar Izdebski
  • Michał Marczak
  • Agata Milkiewicz
  • Ludmiła Pietrzak
  • Dariusz Pręgowski
  • Anna Przewięźlikowska
  • Joanna Przybylska
  • Wiktor Salamaga
  • Mikołaj Smyk
  • Marek Świetlik
  • Ewa Witkowska
  • Mirosław Zalewski

Główna Komisja Promocji i Młodzieży

  • Przemysław Janik – Przewodniczący
  • Joanna Bojko – Wiceprzewodnicząca
  • Jakub Broda
  • Katarzyna Cirko
  • Artur Hażak
  • Kamil Kowalczyk
  • Marcin Lewandowski
  • Sławomir Łapiński
  • Marcin Miszkurka
  • Jakub Nowicki
  • Sylwia Piotrowska
  • Justyna Ruchała
  • Artur Warchoł
  • Dariusz Wilczewski
  • Monika Żogała

Główna Komisja ds. Odznaczeń

  • Andrzej Oruba – Przewodniczący
  • Włodzimierz Balcerek
  • Tomasz Białożyt
  • Tadeusz Borysiuk
  • Piotr Fabiański
  • Józef Iwanicki
  • Zbigniew Kaźmierczak
  • Elżbieta Marzec
  • Eugenia Szałaj

Główna Komisja Statutowo-Regulaminowa

  • Marian Brożyna – Przewodniczący
  • Beata Blaż
  • Bogusława Fac
  • Alicja Kulka
  • Stanisław Miszkurka

Główna Komisja Współpracy Zagranicznej

  • Andrzej Pachuta – Przewodniczący
  • Danuta Bil
  • Karol Ożóg
  • Ludmiła Pietrzak
  • Cezary Ruciński
  • Bożena Tabisz
  • Jacek Uchański
  • Mariusz Urbański

Główna Komisja Zawodu

  • Tadeusz Wilczewski– Przewodniczący
  • Beata Błaż
  • Anna Byś
  • Krystyna Filipiuk
  • Mieczysław Gabryszewski
  • Tadeusz Kośka
  • Tomasz Lewartowski
  • Beata Matysek
  • Zdzisław Obłój
  • Zbigniew Ogrodowski
  • Szymon Pawłowski
  • Ewa Sawicka

Główna Komisja Rozwoju

  • Ewa Janczar – Przewodnicząca
  • Krzysztof Mączewski
  • Elżbieta Biel

Komitet Organizacyjny Obchodów 100-lecia Stowarzyszenie Geodetów Polskich

  • Alicja Kulka – Przewodnicząca
  • Waldemar Izdebski
  • Przemysław Janik
  • Zbigniew Kazimierczak
  • Włodzimierz Kędziora
  • Barbara Kosińska
  • Andrzej Pachuta
  • Urszula Ratyńska
  • Florian Romanowski
  • Ryszard Rus
  • Ewa Sawicka

 Współpraca

  • Ryszard Soroko